Дата: 21-06-18 11:08

WIZZ AIR ДОДАЄ НОВИЙ НАПРЯМОК ДО СВОЄЇ МЕРЕЖІ

ДВА РЕЙСИ ДО МАРРАКЕШУ ВЖЕ ЦІЄЇ ОСЕНІ

20 червня 2018 року: Wizz Air, одна з авіакомпаній Європи, які найшвидше розвиваються та найбільший лоукост-авіаперевізник у Центральній і Східній Європі, рада повідомити про свій новий напрямок, Марракеш, Марокко з Польщі і Литви.

З першими перельотами в жовтні 2018 р., WIZZ пропонує два рейси в Марракеш з Варшави, Польщі і Вільнюса, Литви у зимовий сезон. Нові маршрути WIZZ, перельоти за якими виконується двічі на тиждень, є єдиними прямими сполученнями і зараз доступні за цінами від 29,99 євро*. Місця вже в продажу, і їх можна забронювати на сайті wizzair.com або через мобільний додаток WIZZ.

Марракеш – одне з найбільших і найпопулярніших місць у Марокко, розташоване в підніжжі Атлаських гір. Це привабливий напрямок для відпочинку з прекрасними пляжами, місцевими ринками і вишуканою кухнею. Марракеш – вже друге місто у Марокко, доступне в мережі WIZZ із 142 напрямків в 44 країни Європи та за її межами.

Авіакомпанія почала виконувати перельоти в Марокко з м. Агадір у 2017 році і з того часу перевезла вже понад 75 тисяч пасажирів. Зараз Wizz Air пропонує 7 маршрутів в Марокко з 5 міст Угорщини, Литви і Польщі.

АКЦИЯ! Только до 27 июня скидка на авиабилеты в АЗИЮ!

НОВІ МАРШРУТИ WIZZ AIR У МАРРАКЕШ, МАРОККО:

Напрямок

Дні

Перший рейс

Ціни від* 

Вільнюс, Литва

Понеділок, п’ятниця

29 жовтня

29.99 євро*

Варшава, Польща

Середа, неділя

31 жовтня

29.99 євро*

Соріна Рац, в.о. керівника корпоративних комунікацій Wizz Air повідомила: «Wizz Air продовжує розширювати свою мережу, і сьогодні ми раді повідомити про ще один унікальний напрямок у мережі WIZZ. Ми вперше пропонуємо нашим пасажирам відвідати відоме місто Марракеш. Ціни WIZZ всього від 29,99 євро надають таку можливість і дозволять відкрити культуру Марокко із вражаючою архітектурою і чудовою кухнею».

Прес-служба Wizz Air


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetОригинальные подарки авиационной тематики


Перепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено