Дата: 04-07-18 11:26

WIZZ AIR ПОЧАЛА ВИКОНУВАТИ 2 НОВИХ РЕЙСИ З КИЄВА ДО НІМЕЧЧИНИ

Wizz Air, одна з авіакомпаній Європи, які найшвидше розвиваються, та провідний лоу-кост авіаперевізник України, 1 липня виконала свої перші рейси з Києва до Берліна та Франкфурта. Перельоти за цими маршрутами виконуються на сучасному авіалайнері Airbus A320. Нові рейси до Берліна Шенефельда і Франкфурта вже стали популярними серед українських пасажирів: на кожному з них авіакомпанія перевезла понад 160 пасажирів. 

Wizz Air пропонує щоденні рейси з Києва до Франкфурта, європейського економічного центру, та Берліна, німецької столиці з багатою історією та культурою. Кожне з цих міст є дивовижним по-своєму, але об’єднує їх те, що вони залишаються одними з найпопулярніших європейських напрямків. Відтепер завдяки новим щоденним рейсам WIZZ українські пасажири можуть легко дістатися до батьківщини Європейського центрального банку або побачити відомі Бранденбурзькі ворота за цінами від 989 грн*.     

Футболки, кепки, чашки с оригинальным принтом --->>> 

Завдяки розміщенню третього сучасного літака Airbus A320 на київській базі, що становить інвестицію у розмірі понад USD 300 мільйонів **, Wizz Air продовжує розширення своєї мережі, пропонуючи українцям доступні можливості для подорожей. У 2018 р. WIZZ додала 11 нових маршрутів до української мережі, включно з рейсами з Києва до Харкова і Відня, які відкриються вже цієї осені, і зараз пропонує перельоти за 33 маршрутами до 11 європейських країн з Києва, Львова і Харкова.   

НОВІ МАРШРУТИ WIZZ AIR З КИЄВА

Нові маршрути

Частота виконання

Перший рейс

Ціни від*

Берлін Шенефельд

Щоденно

1 липня 2018 р.

29.99 євро / 989 грн

Франкфурт

Щоденно

1 липня 2018 р.

29.99 євро / 989 грн

Соріна Ратц (Sorina Ratz), в.о. керівника корпоративних комунікацій Wizz Air повідомила: «Залишаючись відданою українському ринку, Wizz Air рада розширити свою маршрутну мережу в Києві, пропонуючи українським пасажирам ще більше можливостей для подорожей. Ми віримо, що нові рейси Wizz Air з Києва до Берліна Шенефельда і Франкфурта ще більше стимулюватимуть розвиток авіації і туризму, а також сприятимуть зміцненню бізнес-відносин між Україною та Німеччиною. Завдяки зручному розкладу рейсів та цінам усього від 989 грн*, ми раді запропонувати українцям відкрити для себе нові грані Німеччини!» 

Прес-служба Wizz Air


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetОригинальные подарки авиационной тематики


Перепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено