Дата: 04-07-18 15:26

WIZZ AIR ВІДКРИЛА НОВИЙ АНГАР У СОФІЇ

Wizz Air, одна з авіакомпаній Європи, які найшвидше розвиваються, та найбільший лоукост-авіаперевізник у Центральній і Східній Європі, сьогодні відзначає відкриття нового ангара в Софії. Це вже четвертий для авіакомпанії центр технічного обслуговування в Європі та перший на Балканському півострові.

Ангар, відкритий у Болгарії, забезпечуватиме високий рівень обслуговування авіалайнерів Wizz Air. Центр також оснащений додатковим місцем для ремонту й обслуговування літаків серії Airbus A320.

Ангар, розміщений на території аеропорту Софії, надаватиме можливість обслуговувати понад 300 літаків на рік. Крім цього, в центрі можливе  проведення ремонту основних видів металів завдяки оснащенню майстернями з ремонту листового металу і композиційних матеріалів, а також роботі висококваліфікованого персоналу.

Футболки, кепки, чашки с оригінальним принтом --->>>

Протягом 14 років з початку виконання рейсів авіапарк Wizz Air збільшився до понад 100 авіалайнерів, що дає змогу авіакомпанії розширювати свою діяльність в Європі в середньому на 20% щорічно. Наразі флот Wizz Air складається з 71 літака Airbus A320 та 31 літака A321 і є одним із найсучасніших в Європі з середнім віком авіалайнерів 4,6 років. Літаки серії Airbus A320 мають середню тривалість експлуатації 13 год на день, що надає змогу WIZZ підтримувати експлуатаційні витрати на низькому рівні, таким чином, пропонуючи пасажирам найнижчі ціни. 

В основі майбутніх планів зростання Wizz Air – замовлення на 266 літаків Airbus, оснащених останніми технологіями. Їх постачання, заплановане до кінця 2026 року, дасть змогу розширити мережу маршрутів авіакомпанії. Оскільки WIZZ прагне стати однією з топ-5 авіакомпаній Європи, Wizz Air і надалі стимулюватиме розвиток місцевих ринків, створюючи ще більше можливостей для подорожей.

Wizz Air почала виконувати перельоти до/з України 10 років тому і з тих пір продовжує інвестувати у свою українську маршрутну мережу. Наразі WIZZ має три літаки на київській базі, що становить інвестицію у розмірі понад USD 300 мільйонів*.  

З моменту виконання першого міжнародного рейсу з Києва в Лондон Лутон у 2008 р. авіакомпанія перевезла 6,4 млн пасажирів до/з України. З січня по травень 2018 р. 425 000 українських пасажирів вже скористалися низькими цінами, легкою в користуванні системою бронювання та високоякісними послугами WIZZ, що вдвічі більше, ніж протягом аналогічного періоду минулого року.

Футболки, кепки, чашки с оригінальним принтом --->>>

Під час прес-конференції в Софії Андраш Радо (Andras Rado), менеджер з корпоративних комунікацій Wizz Air зазначив:  «Ми раді відкриттю нового ангара в Софії, нашого першого центру технічного обслуговування на Балканах зі здатністю обслуговувати понад 300 літаків на рік. Така інвестиція зміцнює відданість Wizz Air Болгарії, а також підтримує створення додаткових робочих місць. Авіапарк WIZZ постійно розширюється і нещодавно поповнився 100 літаком, і як лоу-кост авіаперевізник номер один у Болгарії, Wizz Air продовжує зростати і створювати ще більше можливостей подорожувати Європою та за її межами за низькими цінами».   

Прес-служба  Wizz Air


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetОригинальные подарки авиационной тематики


Перепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено