Дата: 17-07-18 15:47

Airbus Helicopters та Міністерство внутрішніх справ України підписали угоду про постачання 55 гелікоптерів

Україна модернізує свій парк цивільних вертольотів

Київ, 17/07/2018 – У рамках міжурядової угоди між Францією та Україною компанія Airbus Helicopters підписала контракт з Міністерством внутрішніх справ України на поставку 55 цивільних вертольотів для пошукових та рятувальних операцій, підтримання громадського порядку та екстреної медичної допомоги. Серед вертольотів, які будуть поставлені в Україну – 21 гелікоптер H225, які будуть перероблені для здійснення операцій в Україні, 10 нових H145 і 24 моделі H125. Контракт був підписаний 14 липня у присутності Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова та генерального директора Airbus Helicopters Бруно Івена. Він також передбачає створення центру для надання технічної підтримки та навчання пілотів.

Футболки, кепки, чашки с принтом авіаційної тематики--->>>

Замовлені Україною важкі дводвигунові вертольоти H225, економічними правами на які володіє французька держава, будуть відповідно переобладнані для підтримання громадського порядку, пошукових та рятувальних операцій. Серед особливостей даної моделі – тривалість зльоту (takeoff sequence) менше 5 хвилин, підвищена дальність польоту завдяки додатковим паливним бакам, а також наявність всесвітньовідомого автопілота з автоматичною системою контролю польотів. Поставка перших вертольотів H225  в Україну запланована до кінця 2018 року.

H145, світовий лідер у сфері надання екстреної медичної допомоги, є новою моделлю в сімействі 4-тонних дводвигунових вертольотів Airbus. Він характеризується високим ступенем експлуатаційної готовності та гнучкості, особливо в умовах високогір’я та спекотного клімату. Компактність фюзеляжу та простора кабіна роблять H145 популярною моделлю для виконання різноманітних завдань цивільного призначення.

H125, бестселлер Airbus, є однодвигуновим вертольотом, який зарекомендував себе завдяки відмінним технічним характеристикам, багатофункціональності, маневреності, високій видимості та низькому рівню вібрації в салоні. Перераховані характеристики, а також оптимізований план щодо технічного обслуговування, дають змогу знизити операційні витрати для клієнтів Airbus. Конфігурація даної моделі гелікоптера може легко змінюватися для виконання різних завдань, у тому числі – авіаційних робіт, гасіння пожеж, охорони громадського порядку, пошуково-рятувальних операцій та пасажирських перевезень.

Футболки, кепки, чашки с принтом авіаційної тематики--->>>

* * *
About Airbus
Airbus is a global leader in aeronautics, space and related services. In 2017 it generated revenues of € 59 billion
restated for IFRS 15 and employed a workforce of around 129,000. Airbus offers the most comprehensive range
of passenger airliners from 100 to more than 600 seats. Airbus is also a European leader providing tanker,
combat, transport and mission aircraft, as well as one of the world’s leading space companies. In helicopters,
Airbus provides the most efficient civil and military rotorcraft solutions worldwide.

Прес-служба Airbus


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetОригинальные подарки авиационной тематики


Перепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено