Дата: 06-08-18 16:53

WIZZ AIR ОГОЛОШУЄ ПРО 4 НОВІ РЕЙСИ З УКРАЇНИ

В СЛОВАЧЧИНУ, ПОЛЬЩУ ТА ЛИТВУ
11* НОВИХ МАРШРУТІВ У МЕРЕЖІ WIZZ AIR

УКРАЇНА, 6 серпня 2018 р.: Wizz Air, провідний лоу-кост авіаперевізник України та одна з авіакомпаній Європи, які найшвидше розвиваються, сьогодні повідомила про запуск 4 нових маршрутів з українських регіональних аеропортів - Міжнародного аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького та Міжнародного аеропорту «Харків». Включно з цими рейсами, WIZZ додає 11* нових маршрутів до своєї мережі.    

Оголошені сьогодні рейси з України вже в жовтні з’єднають Львів із Вільнюсом і Братиславою, а Харків – із Гданськом та Вроцлавом. Нові маршрути відкриють для українських пасажирів чудові можливості для подорожей за цінами від 299 грн**. Протягом перших 7 місяців 2018 року Wizz Air перевезла на українських маршрутах вже понад 700 000 пасажирів. Це вдвічі більше, ніж протягом аналогічного періоду минулого року, що робить WIZZ першим найбільшим лоу-кост авіаперевізником в Україні. Wizz Air постійно розширює свою маршрутну мережу в Європі. Цього року з України відкрито 13 нових напрямків, включно з рейсами до Катовіце, Гданська, Дортмунда, Лондона Лутон, Лісабона, Таллінна, Франкфурта, Берліна Шонефельда та Відня, і від сьогодні WIZZ пропонує 37 маршрутів до 11 країн з України. Авіакомпанія залишається відданою країні та продовжує створювати ще більше можливостей для доступних подорожей, пропонуючи у 2019 р. понад 2,3 млн посадкових місць на 37 лоу-кост маршрутах з Міжнародного аеропорту «Київ» ім. Ігоря Сікорського, Міжнародного аеропорту «Харків» та Міжнародного аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького, продовжуючи стимулювати розвиток місцевої економіки й туризму.    

Сьогодні Wizz Air також повідомляє про розширення своєї маршрутної мережі в Європі та зі її межами, додаючи 11 нових маршрутів. Відтепер пасажири WIZZ можуть обирати з-поміж 17 нових напрямків у 13 країн та відправлятися в нові захоплюючі подорожі. Включно з новими рейсами, оголошеними сьогодні, у 2018 році WIZZ додає до своєї мережі, що охоплює 44 країни, понад 125 маршрутів та понад 700 додаткових щоденних рейсів на вже існуючих напрямках.  

Соріна Ратц (Sorina Ratz), в.о. керівника корпоративних комунікацій Wizz Air повідомила: 

“WIZZ – європейська авіакомпанія, яка завжди прагне створювати для своїх пасажирів нові можливості для доступних подорожей по Європі та за її межами. Сьогодні ми раді повідомити про 4 нові маршрути з двох українських аеропортів до Словаччини, Польщі й Литви. Наше постійне розширення діяльності в Україні підкреслює відданість Wizz Air країні, а також продовжує стимулювати розвиток місцевого туризму».  Владислав Ільїн, комерційний директор з авіаційної діяльності Міжнародного аеропорту «Харків» (управляється «Нью Сістемс АМ», що входить в групу DCH Олександра Ярославського) повідомив: 

«Польща є одним із найбільш популярних напрямків серед харків’ян і гостей міста. Відтепер з Міжнародного аеропорту «Харків» будуть виконуватися регулярні рейси за чотирма польськими маршрутами. Ми сподіваємося, що пряме авіасполучення з такими містами, як Вроцлав і Гданськ, відкриє ще більше можливостей для наших пасажирів: як у туристичній галузі, так і в галузі освіти, культури, підприємництва та інших. У той самий час, ми раді, що наша співпраця з авіакомпанією Wizz Air є плідною та дарує нашим пасажирам можливість подорожувати з Харкова до шести міст Європи за доступними цінами».

Пасажири WIZZ вже зараз можуть бронювати квитки за найнижчими цінами на сайті wizzair.com.

НОВІ МАРШРУТИ WIZZ AIR:

Маршрут:

Дні виконання перельотів

Початок виконання перельотів

Ціни від*

Харків - Гданськ

Середа, неділя

28 жовтня 2018 р.

299 грн

Харків - Вроцлав

Середа, неділя

28 жовтня 2018 р.

299 грн

Львів - Вільнюс

Понеділок, п’ятниця

29 жовтня 2018 р.

459 грн

Львів - Братислава

Вівторок, четвер, субота

30 жовтня 2018 р.

459 грн


Інформація  Wizz Air 

Джерело інформації: Український Авіаційний Портал

Подiлитись посиланням:  
 TweetПередрук матеріалів дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.aviation.com.ua
Передрук, копіювання, відтворення або інше використання матеріалів, у яких міститься посилання на агентства УНІАН, Інтерфакс-Україна, суворо заборонено. Позиція адміністрації може не співпадати з думками авторів, які публікують статті.