Дата: 17-08-18 18:01

Приклад державницького підходу до будівництва та реконструкції інфраструктурних об’єктів аеропортів, які так сьогодні необхідні мешканцям України.

В період підготовки до проведення міжнародного авіафоруму «АЕРОКОНГРЕС – 2018», який відбудеться 27-28 вересня 2018р. керівництво Асоціації "Аеропорти України" ЦА (ААУЦА) відвідало  місце проведення заходу - міжнародний аеропорт "Одеса" та оглянуло основні інфраструктурні об'єкти аеропорту які сьогодні знаходяться в стадії будівництва  та реконструкції, це новий пасажирський термінал, злітно - посадкова смуга (ЗПС) та ряд інших об’єктів аеродрому.

Після ознайомлення зі станом будівництва та створенням будівельних майданчиків-були здивовані змінами, які пройшли після останнього відвідування аеропорту у травні 2018 року.

Стан внутрішньо будівельно - облицювальних робіт зони відльоту пасажирського терміналу (саме там де планується проведення Аероконгресу та виставки - презентації учасників заходу) майже закінчений, внутрішні приміщення терміналу набувають свого, проектного  вигляду. Будівельні роботи йдуть повним ходом, а  професійний, господарський підхід керівництва Одеського аеропорту,  додає впевненості в тому що захід відбудеться в гостинній, робочій  атмосфері де буде місце і урочистостям  і фаховим дискусіям з різних напрямків авіаційної діяльності.

Все це безумовно буде сприяти розвитку авіаційних перевезень в Україні. Тут (на Аероконгресі) знайдуть свої інтереси не тільки виробники  та фахівці - експлуатанти авіаційної техніки, обладнання, а і  представники власників аеропортів, які матимуть можливість побачити масштаб будівництва ЗПС з використанням новітніх технологій, поспілкуватись з менеджерами та фахівцями від замовника, генерального підрядника та безпосередніх виконавців будівельно- монтажних робітРозгорнуте будівництво на сьогодні вже готове представити проміжні результати - пісним бетоном  укладено більш як 1 км ЗПС, на іншій частині ведуться роботи по укладці мінеральної основи та піско-цементного шару. Введені в експлуатацію два нових сучасних бетонні заводи потужністю по 150 куб м. бетону кожний, а також розгорнуте і здійснені налагодження та випробування бетоноукладочного комплексу «ГАМАКО», виробництва однойменної компанії із США, який у відповідності з технологічним циклом вже на наступному тижні почне укладання верхнього (чистового) шар
у бетону. На об'єкті працює більш як 140 чол., 60 механізмів, при цьому, для забезпечення якості бетонних сумішей із яких будується ЗПС, була організована сучасна лабораторія, яка оснащена сучасним обладнанням з використанням новітніх технологій, що дозволяє оцінювати якість компонентів ЗПС та бетонного  покриття в цілому, на всіх етапах будівництва.

Все це дає впевненість що при постійному та достатньому державному фінансуванні, аеропорт Одеса в проектні терміни отримає нову ЗПС з метеомінімумом згідно 3-ї категорії ІКАО, яка дасть можливість приймати майже всі типи літаків навіть в непростих погодних умовах та підвищить безпеку та регулярність польотів.

У сукупності з новим терміналом, все це дозволить збільшить пропускну спсособность аеропорту,  інтенсивність польотів існуючих перевізників та залучити нових, в т.ч. працюючих в сегменті low cost перевезень. Як результат все це дасть потужний  іпульс подальшому розвитку всього південного регіону України.


Інформаці ААУЦА

Джерело інформації: Український Авіаційний Портал

Подiлитись посиланням:  
 TweetПередрук матеріалів дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.aviation.com.ua
Передрук, копіювання, відтворення або інше використання матеріалів, у яких міститься посилання на агентства УНІАН, Інтерфакс-Україна, суворо заборонено. Позиція адміністрації може не співпадати з думками авторів, які публікують статті.