Дата: 13-08-18 18:06

ДП "АНТОНОВ" з радістю привітав незвичайного гостя.

Здається неймовірним, але 21-річний юнак перелетів океан, щоб побачити літак своєї мрії - літак Ан-225. Максим Річардс-Ревт, що працює в аеропорту Торонто, привернув до себе увагу тим, що завжди зустрічає наші "Руслани" з прапором України в руках та приємними подарунками. Серед екіпажів літаків "Антонов" вже багато знайомих та навіть друзів Макса. Висловлюючи любов до України, де він народився, та до вантажних літаків "АН", які вважає унікальними і неперевершеними, та завдяки яким Макс обрав для себе шлях авіаційного фахівця, він зробив на тілі декілька виразних тату, зокрема, на його спині красується Ан-225.

Бронируйте билеты за 120 дней и экономьте 30%  --->>>

Фото Антонов.

На борту справжньої "Мрії" гостя з Канади привітав командир екіпажу Дмитро Антонов. Вони разом піднялися до кабіни найбільшого в світі транспортного літака. А ввечорі Максим проводжав "Мрію" в черговий комерційний рейс, розгорнувши свій традиційний український прапор-маячок. Щире захоплення в очах цього юнака - ще одна данина величі антоновцям, які створили та підіймають в небо неперевершений Ан-225, який по всьому світу несе на крилах Славу України!

Прес-служба ДП "Антонов"


Джерело інформації: Український Авіаційний Портал

Подiлитись посиланням:  
 TweetПередрук матеріалів дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.aviation.com.ua
Передрук, копіювання, відтворення або інше використання матеріалів, у яких міститься посилання на агентства УНІАН, Інтерфакс-Україна, суворо заборонено. Позиція адміністрації може не співпадати з думками авторів, які публікують статті.