Дата: 15-08-18 14:35

WIZZ AIR ЗАПУСТИЛА 24-ГОДИННИЙ РОЗПРОДАЖ КВИТКІВ

20%* ЗНИЖКИ НА ОКРЕМІ РЕЙСИ, ЗАБРОНЬОВАНІ 15 СЕРПНЯ 2018 РОКУ

КИЇВ, середа, 15 серпня 2018 року - Wizz Air, одна з груп авіакомпаній Європи, які найшвидше розвиваються, сьогодні запустила літній розпродаж квитків. Авіакомпанія пропонує пасажирам 20% знижки на рейси, заброньовані сьогодні, 15 серпня 2018 року. Пропозиція діє на понад 30% рейсів у мережі Wizz Air, які виконуватимуться до 16 вересня 2018 року.


Фото: @wizzaircom
 
Незалежно від того, чи ви плануєте відправитися на пляжний відпочинок разом із сім’єю або хочете здивувати свою кохану людину неочікуваною мандрівкою, серед маршрутів WIZZ неодмінно знайдеться напрямок, який буде вам до вподоби. Wizz Air завжди заохочує пасажирів подорожувати за новими, не дослідженими раніше, напрямками.

Бронируйте билеты за 120 дней и экономьте 30%  --->>>
 
Сьогоднішня акція дає змогу пасажирам Wizz Air насолодитися останніми променями літнього сонця за ціною від 269 грн.   

* Знижка 20% застосовується до тарифів з урахуванням податків та обов’язкових зборів, але без урахування адміністративного збору. Акція діє 15 серпня 2018 року з 00:00 до 23:59 за центральноєвропейським часом (CET). Знижка застосовується лише на окремі рейси. Усі подорожі мають завершитися 16 вересня 2018 р. Ціна дійсна лише на бронювання, виконані на сайті wizzair.com або через мобільний додаток WIZZ.

**В один бік з урахуванням всіх податків та обов’язкових зборів.

Прес-служба Wizz Air

Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetОригинальные подарки авиационной тематики


Перепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено