Дата: 17-08-18 18:33

Асоціація "Аеропорти України" ЦА запрошує учасників на конкурс "Кращий за професією з авиаційної безпеки"

Кубок та подарунки переможцям уже підготовлені. Чекаємо на учасників конкурсу "Кращий за професією з АБ" серед аеропортів та авіапідприємств

30 серпня 2018 року в терміналі КП "Миколаївський міжнародний аеропорт" Асоціація "Аеропорти України" ЦА (ААУЦА) проводить засідання комітету з авіаційної безпеки (АБ) та конкурс «Кращий за професією з АБ » серед інспекторів операторів САБ.

Програма заходів передбачає 30.08.2018р:

  • 9-30 - засідання комітету з АБ, де планується обговорення проекту Авіаційних правил України «Інструкція з організації та здійснення контролю на безпеку в аеропортах України» та інших проектів нормативно- правових актів з АБ.
  • 15-00 - проведення конкурсу «Кращий за професією з авіаційної безпеки», метою якого є підвищення мотивації працівників, виховання відповідального ставлення до забезпечення належного рівня АБ та підтвердження компетентності працівників АБ відповідному рівню підготовки. Згідно Положення в конкурсі приймають участь бригада пункту контролю з АБ у кількості 4-х осіб.

На захід запрошені:

  • Керівники авіапідприємств та їх заступники з АБ;
  • Начальники та фахівці які відповідають за забезпечення авіабезпеки в авіапідприємствах;
  • Компанії, які надають обладнання, послуги та матеріали для забезпечення АБ;
  • Представники Державіаслужби, та державних органів, які співпрацюють з службами авіаційної безпеки: (Держприкордонслужба, митниці, СБУ, Поліції).

Інформацію про участь у заході (ПІБ, посада, контактні дані), надіслати . в ААУЦА E-mail: civilaviac@gmail.com, тел./факс 380-44-339-27-03 .

Керівництво ААУЦА виражає велику вдячність генеральному директору КП "Миколаївський міжнародний аеропорт" Барні Ф. П. та його фахівцям за надання можливості та організацію заходу в терміналі аеропорту.Прес-служба ААУЦА


Джерело інформації: Український Авіаційний Портал

Подiлитись посиланням:  
 TweetПередрук матеріалів дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.aviation.com.ua
Передрук, копіювання, відтворення або інше використання матеріалів, у яких міститься посилання на агентства УНІАН, Інтерфакс-Україна, суворо заборонено. Позиція адміністрації може не співпадати з думками авторів, які публікують статті.