Дата: 21-08-18 12:52

Міжнародний аеропорт "Бориспіль": Ми сказали бетонним блокам «ні»

Ми сказали бетонним блокам «ні», адже провідні країни давно користуються цікавішою альтернативою. Тепер і в Міжнародний аеропорт "Бориспіль" потоки транспорту на під’їздах 3-го поверху терміналу D розподіляють ось такі техзасоби.

Стовпчики еластичні й мінімально загрожують авто при контакті. Жовта світловідбиваюча стрічка робить конструкції помітними у будь-який час доби та за будь-якої погоди.

Внимание АКЦИЯ! Распродажа авиабилетов от авиакомпании МАУ по low cost ценам!

Нові конструкції окреслюють «шлюзи», якими мають просуватися авто для швидкої посадки/висадки пасажирів та розвантажувати під’їзди за принципом «самовиштовхування». Це необхідно для організації безпеки пасажирів та мінімізації хаотичних зупинок, ризику заторів і ДТП біля входів у термінал.

Метод популярний не для всіх, але ми виходимо з наявних можливостей інфраструктури, яка проектувалася без урахування нарощення транспортного трафіку. Нові розподілювачі з’являтимуться у місцях, де часто фіксуються порушення правил зупинки та стоянки транспортних засобів. Зокрема

Прес-служба аеропорту "Бориспіль"


Джерело інформації: Український Авіаційний Портал

Подiлитись посиланням:  
 Tweet



Передрук матеріалів дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.aviation.com.ua
Передрук, копіювання, відтворення або інше використання матеріалів, у яких міститься посилання на агентства УНІАН, Інтерфакс-Україна, суворо заборонено. Позиція адміністрації може не співпадати з думками авторів, які публікують статті.