Дата: 27-08-18 12:53

АЕРОПОРТ «ЛЬВІВ» ЗУСТРІВ МІЛЬЙОННОГО ПАСАЖИРА У 2018 РОЦІ

З нагоди Дня Незалежності та Дня авіації України Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Данила Галицького» зробив чудовий подарунок для себе, міста та держави - подолано рубіж у мільйон пасажирів у рік.

Щасливицею, якій випала честь стати мільйонним пасажиром у 2018 році стала львів’янка Анна Дронь. Вона прибула рейсом Берлін-Львів WZZ 6770 авіакомпанії Wizz Air о 10-05.
На данном изображении может находиться: 6 человек, люди улыбаются, люди стоят

Book tickets for low cost prices! --->>>

Цю, радісну для п. Анни, звістку їй повідомили працівники летовища, які в пам’ять про подію подарували їй сувенірну продукцію аеропорту та ваучер у бізнес-зал міжнародних і внутрішніх рейсів.

Нагадаємо, що у 2017 році мільйонний пасажир аеропорту прибув лише 1 грудня. Тоді ним стала Вікторія Ревуцька з Ковеля, яка відправлялася рейсом Львів-Бориспіль авіакомпанії МАУ. Цього ж року, за словами генерального директора аеропорту «Львів» Тетяни Романовської, летовище планує обслужити 1,7 млн пасажирів, а у наступному – вийти на показник у 2 млн. пасажирів.

Прес-служба аеропорту «Львів»


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetОригинальные подарки авиационной тематики


Перепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено