Дата: 27-08-18 12:53

АЕРОПОРТ «ЛЬВІВ» ЗУСТРІВ МІЛЬЙОННОГО ПАСАЖИРА У 2018 РОЦІ

З нагоди Дня Незалежності та Дня авіації України Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Данила Галицького» зробив чудовий подарунок для себе, міста та держави - подолано рубіж у мільйон пасажирів у рік.

Щасливицею, якій випала честь стати мільйонним пасажиром у 2018 році стала львів’янка Анна Дронь. Вона прибула рейсом Берлін-Львів WZZ 6770 авіакомпанії Wizz Air о 10-05.
На данном изображении может находиться: 6 человек, люди улыбаются, люди стоят

Book tickets for low cost prices! --->>>

Цю, радісну для п. Анни, звістку їй повідомили працівники летовища, які в пам’ять про подію подарували їй сувенірну продукцію аеропорту та ваучер у бізнес-зал міжнародних і внутрішніх рейсів.

Нагадаємо, що у 2017 році мільйонний пасажир аеропорту прибув лише 1 грудня. Тоді ним стала Вікторія Ревуцька з Ковеля, яка відправлялася рейсом Львів-Бориспіль авіакомпанії МАУ. Цього ж року, за словами генерального директора аеропорту «Львів» Тетяни Романовської, летовище планує обслужити 1,7 млн пасажирів, а у наступному – вийти на показник у 2 млн. пасажирів.

Прес-служба аеропорту «Львів»


Джерело інформації: Український Авіаційний Портал

Подiлитись посиланням:  
 TweetПередрук матеріалів дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.aviation.com.ua
Передрук, копіювання, відтворення або інше використання матеріалів, у яких міститься посилання на агентства УНІАН, Інтерфакс-Україна, суворо заборонено. Позиція адміністрації може не співпадати з думками авторів, які публікують статті.