Дата: 30-08-18 18:29

WIZZ AIR ОГОЛОШУЄ ПРО ПОДАЛЬШЕ РОЗШИРЕННЯ В УКРАЇНІ

П’ЯТЬ НОВИХ РЕЙСІВ ДО ЛАТВІЇ, НІМЕЧЧИНИ І ДАНІЇ
4-ИЙ ЛІТАК У КИЄВІ

Київ, 30 серпня 2018 року: Wizz Air, провідний лоу-кост авіаперевізник України та одна з авіакомпаній Європи, які найшвидше розвиваються, сьогодні повідомила про подальше розширення своєї діяльності в Україні. Компанія додасть четвертий літак Airbus A320 на свою київську базу у березні 2019 року, а також запустить п’ять довгоочікуваних маршрутів з аеропортів Києва і Львова, збільшуючи в наступному році обсяг квитків у продажу на 45%. 

Нові лоу-кост перельоти виконуватимуться з Києва до Бремена (Німеччина), Біллунна (Данія) та Риги (Латвія), а також зі Львова до Копенгагена (Данія) і Франкфурт-Хана (Німеччина). Квитки на ці рейси можна вже бронювати за цінами від 759 грн.

Під час прес-конференції в Києві Стівен Джонс (Stephen Jones), Виконавчий віце-президент Wizz Air повідомив: «Сьогодні ми раді поділитися з нашими українськими пасажирами захопливими новинами, які підтверджують прихильність Wizz Air Україні. З поставкою четвертого літака Airbus A320 WIZZ продовжує інвестувати, створювати нові робочі місця безпосередньо в авіакомпанії та підтримувати понад 1000 робочих місць в авіації, туризмі й інших суміжних галузях по всій країні. Wizz Air розширює свою діяльність в Україні, пропонуючи в 2019 році понад 2,5 млн квитків у продажу на 42 маршрути з 3-х українських аеропортів».

У 2019 році WIZZ збільшить інвестиції у київську базу до понад USD 400 мільйонів і на 45% розширить операційну діяльність в Україні, пропонуючи понад 2,5 млн посадкових місць на 42 маршрутах до 12 країн. Новий літак прибуде 1 березня 2019 року та забезпечуватиме виконання 5 нових рейсів з України. Серед них такі напрямки, як Київ-Бремен, Київ-Біллунн, Львів-Копенгаген та Львів-Франкфурт-Хан є єдиними в країні прямими сполученнями.

Wizz Air почала виконувати перельоти з Міжнародного аеропорту «Київ» ім. Ігоря Сікорського у 2008 р. і з того часу постійно інвестує у свою маршрутну мережу, забезпечуючи унікальними і доступними можливостями для подорожей. «Як перша в Україні авіакомпанія, яка пропонує високоякісні авіаперевезення за найнижчими цінами, ми завжди прагнемо стимулювати розвиток ринку та враховувати збільшення попиту на лоу-кост квитки. П’ять оголошених сьогодні маршрутів з України до Латвії, Німеччини й Данії відкриють нові можливості для подорожей, на які наші пасажири так довго чекали», – додав Стівен Джонс. 

Бронируйте билеты по low cost ценам! --->>>

Постійне інвестування Wizz Air в Україну та розширення місцевої бази в 2019 році сприятиме створенню нових робочих місць в авіакомпанії та збільшенню їх кількості до 140. Як і протягом останніх 10 років, WIZZ і надалі забезпечуватиме розвиток економіки країни, підтримуючи понад 1000*** робочих місць в українській авіації й туризмі.

Відсьогодні також доступний літній розклад рейсів Wizz Air з аеропорту «Київ» на 2019 рік. Протягом наступних двох тижнів придбати квитки на літній сезон на всі напрямки з України включно з новими маршрутами зможуть учасники WIZZ Discount Club, а з 13 вересня 2018 року це стане можливим для всіх пасажирів. Нові сполучення, а також збільшення частоти на популярному маршруті Київ-Лісабон є частиною літнього розкладу WIZZ з Києва на 2019 рік.

Валерій Поліщук, Перший заступник Генерального директора МАСТЕР-АВІА повідомив: «Кількість пасажирів, що подорожують Європою завдяки безвізовому режиму, продовжує зростати. За нашими оцінками, введення безвізового режиму на європейських напрямках збільшило кількість пасажирів на 10-15%. Інтерес до нових напрямків надзвичайно високий. Нові маршрути нашого надійного партнера - авіакомпанії Wizz Air - прекрасна можливість подорожувати, відкривати нові міста, вивчати культуру різних країн Європи».

НОВІ МАРШРУТИ WIZZ AIR З УКРАЇНИ

Нові маршрути

Частота

Початок виконання рейсів

Ціни від*

Київ - Рига

Вівторок, четвер, субота

2 березня 2019 р.

759 грн

Київ – Бремен

Понеділок, п’ятниця

1 березня 2019 р.

759 грн

Київ - Біллунн

Вівторок, четвер

2 березня 2019 р.

759 грн

Львів - Копенгаген

Середа, неділя

3 березня 2019 р.

759 грн

Львів – Франкфурт-Хан

Понеділок, п’ятниця

14 грудня 2018 р.

759 грн

ЗБІЛЬШЕННЯ ЧАСТОТИ РЕЙСІВ WIZZ AIR ЗА ІСНУЮЧИМИ НАПРЯМКАМИ

Маршрут

Збільшення кількості рейсів на тиждень

Київ - Лісабон

з 2 до 3

Прес-реліз Wizz Air


Джерело інформації: Український Авіаційний Портал

Подiлитись посиланням:  
 TweetПередрук матеріалів дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.aviation.com.ua
Передрук, копіювання, відтворення або інше використання матеріалів, у яких міститься посилання на агентства УНІАН, Інтерфакс-Україна, суворо заборонено. Позиція адміністрації може не співпадати з думками авторів, які публікують статті.