Дата: 03-09-18 17:23

Міністерство інфраструктури України ініціює створення Авіаційного фонду, − Володимир Омелян

Міністерство інфраструктури України ініціює створення Авіаційного фонду, який забезпечить швидкий і сталий розвиток авіаційної галузі. Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян сьогодні, 3 вересня 2018 року, на церемонії зустрічі літака авіакомпанії Ryanair, що виконав перший рейс до України.

Володимир Омелян наголосив, що саме Дорожній фонд став тим інструментом, який дозволив розпочати масштабне відновлення автошляхів в Україні. «Третій рік поспіль ми активно ремонтуємо дороги по всій Україні, з року в рік нарощуючи і темпи, і обсяги. Але це стало можливим тільки завдяки створенню Дорожнього фонду, який став гарантованим джерелом фінансування галузі. Успіх Дорожнього фонду ми хочемо повторити і в авіації, розпочавши процес  відбудови регіональних аеропортів», - зазначив очільник Міністерства.

Бронируйте авиабилеты из Украины в Европу по low cost ценам! --->>>

«Зараз ключове питання – переконати Уряд України та Верховну Раду, щоб з наступного року запрацював такий Авіаційний фонд. Це буде цільове фінансування відбудови регіональних летовищ в Україні», − наголосив Володимир Омелян.

Очільник Міністерства інфраструктури зауважив, що наразі з 2015 року кількість працюючих летовищ зросла більш ніж удвічі, і в 2018 році в Україні вже більше 10 аеропортів, що стало працюють. Але їхня кількість недостатня, а якість, зокрема щодо злітних смуг, вимагає кращого.

«Ключове питання з боку держави – чи держава інвестує у відновлення та будівництво летовищ? Якщо так, то кількість авіакомпаній в Україні і відсоток українців, які будуть літати, зросте в рази. Сьогодні послугами авіаційного транспорту користується 5−7% населення, а ми хочемо, щоб було щонайменше 50%, і це можливо. Досвід Польщі, Угорщини та інших сусідніх східноєвропейських країн наочно показує, що це цілком реально», − підкреслив Володимир Омелян.

Інформація МІУ


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено.
Позиция администрации может не совпадать с мнениями авторов, публикующих статьи.