Дата: 10-09-18 13:09

8 вересня 2018 року на аеродромі "Коротич" Харківського аероклубу ім. В.С. Гризодубової відкрився авіаційний фестиваль Aviafest-2018

Вперше в цьому наймасшабнішому в Україні авіасалоні малої авіації був представлений Ан-2-100 - новий варіант легендарного біплану Ан-2. Під час церемонії урочистого відкриття фестивалю керівник аероклубу Сергій Філатов привітав екіпаж Ан-2-100 - льотчиків-випробувачів ДП "АНТОНОВ" Сергія Тарасюка та Валерія Єпанчинцева, вручив їм дипломи Міжнародної федерації повітряплавання FAI за встановлені на Ан-2-100 світові рекорди в класі С-1.

На данном изображении может находиться: небо, самолет, облако и на улице

Рекордні польоти на підняття ваги 3202 кг на висоту 2000 м та польоти на максимальну швидкість по замкненому маршруту були виконані в минулому році.
Справжньою кульмінацією церемонії відкриття стало нагородження переможців та лауреатів конкурсу дитячого малюнку "Наше мирне небо". Від імені ДП "АНТОНОВ" призи юним митцям вручив льотчик-випробувач 1 класу, директора центру підготовки льотного складу ДП "АНТОНОВ" О.А.Круц.

Льотна програма вразила видовищними віражами літаків та пертольотів у повітрі, а також майстерними стрибками парашутистів з багатоцільового легкого літака Ан-28.

Якісні товари с принтом авіаційної тематики--->>>

Ця подія стала святом для всіх - поважних та відомих фахівців, асів і звичайних відвідувачів. Особливе задоволення отримують діти. З щирим захопленням спостерігають вони за польотами, оглядають авіаційну техніку, беруть активну участь в конкурсах та вікторинах, демонструючи знання в області авіації. Саме такі заходи виховують майбутніх пілотів, інженерів, конструкторів та інших фахівців, які присвячують себе справі опанування п'ятого океану.

На фестивалі панує дивовижно дружня та приязна атмосфера. Ажде він зібрав людей, поєднаних спільним коханням, ім'я якому АВІАЦІЯ!

Слова подяки учасники фестивалю висловили керівнику аероклубу Сергію Філатову та його колегам, які подарували тисячам людей таку чудову подію.

Прес-служба ДП "Антонов"


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено.
Позиция администрации может не совпадать с мнениями авторов, публикующих статьи.