Дата: 12-09-18 11:55

КОМАНДА АЕРОПОРТУ «ЛЬВІВ» ВДРУГЕ ПОСПІЛЬ СТАЛА ПЕРЕМОЖЦЕМ КОНКУРСУ З АВІАЦІЙНОЇ БЕЗПЕКИ

30 серпня 2018 року в пасажирському терміналі «Миколаївського міжнародного аеропорту» відбулося засідання комітету з АБ та конкурс професійної майстерності інспекторів – операторів з авіаційної безпеки (АБ) на почесне звання «Кращий за професією з АБ», який організувала Асоціація «Аеропорти України» цивільної авіації (ААУЦА).

В засіданні прийняли участь фахівці з авіаційної безпеки аеропортів та авіапідприємств, керівники департаменту з АБ Державіаслужби, а також представники: силових відомств, які співпрацюють по забезпеченню АБ в авіації та компаній, що виробляють обладнання та системи для АБ.

На данном изображении может находиться: 6 человек, люди улыбаются, люди стоят

У другій частині заходу відбувся конкурс з авіаційної безпеки. Головну нагороду Конкурсу – Кубок ААУЦА, виборювали команди аеропортів: Міжнародного аеропорту «Київ» ім. Сікорського, Міжнародного аеропорту «Одеса», Міжнародного аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького, Міжнародного аеропорту «Херсон», Міжнародного аеропорту «Запоріжжя».

За результатами змагань у трьох номінаціях, Кубок Асоціації уже другий рік поспіль отримала команда ДП МА «Львів» ім. Данила Галицького.

Керівник команди: Василь Крик – відповідальний інспектор з авіабезпеки. Учасники: оператори ТЗК на безпеку: Зоряна Савончук, Володимир Лібер, Тарас Філь та Світлана Семенович.

Друге та третє місце, відповідно, вибороли команди: міжнародного аеропорту «Київ» ім. Сікорського та міжнародного аеропорту «Одеса» (ТОВ «МА «Одеса»),

Команди, переможці конкурсу, нагороджені Почесними грамотами та грамотами Асоціації «Аеропорти України», їх учасникам присвоєно почесне звання «Кращий за професією з АБ», вручено цінні особисті подарунки.

Конкурс показав належний професіональний рівень підготовки інспекторів-операторів з АБ всіх учасників, знання нормативно-правових актів та професійні навички в роботі з доглядовим обладнанням, досконале володіння питаннями технологій, забезпечення догляду на АБ при проходженні пасажирів через пункт контролю.

Прес-служба аеропорту "Львів"


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено.
Позиция администрации может не совпадать с мнениями авторов, публикующих статьи.