Дата: 17-09-18 16:20

Асоціація «Аеропорти України» ЦА вітає колектив та керівництво міжнародного аеропорту «КИЇВ» з подоланням 2-х мільйонного рубежу

Відзначення чергових досягнень учасниками Асоціації «Аеропорти України» ЦА (ААУЦА) стало доброю традицією авіаційної спільноти.

Приємно та радісно привітати колектив та керівництво міжнародного аеропорту «КИЇВ» їм. І.Сікорського з подоланням 2-х мільйонного рубежу по обслуговуванню пасажирів з початку 2018 р.. Ця подія відбулася 14 вересня, слід відзначити що в цей період у 2017р. в аеропорту було обслужено тільки 1 мільйон пасажирів, а це говорить, що приріст за звітній період склав близько 60%. Все це відбулося завдяки кропіливій та старанній праці керівництва аеропорту в розширенні мережі авіаперевезень, створенні партнерських відносин з авіакомпаніями та сприятливих умов при обслуговуванні в аеропорту.


Бажаємо колективу та керівництву аеропорту подальших успіхів та досягнення планових 2,8 млн. пасажирів до кінця поточного року.

З повагою, ААУЦА


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено.
Позиция администрации может не совпадать с мнениями авторов, публикующих статьи.