Дата: 19-09-18 12:39

Головні тренди 2018 року для аеропорту "Бориспіль"

18 вересня 2018 року на глобальному огляді економіки України від European Bussines Association Павло Рябікін акцентував на головних трендах 2018 року.

Керівник аеропорту зазначив, що на динаміку зростання пасажирських перевезень досі впливає великий відкладений попит. Проте низка факторів стимулює поступові позитивні зрушення. Так, у поточному році відзначено стабільне зростання трансферного пасажиропотоку та великий приріст чартерних авіаперевезень. У свою чергу прихід нових авіакомпаній свідчить про підвищення бізнес активності в Україні.

Бронируйте авиабилеты по low cost ценам! --->>>

Міжнародний аеропорт "Бориспіль" продовжує розвиток за ключовими напрямками діяльності та готовий до принципового розвитку вантажного терміналу. «Наступного року, якщо не вдасться залучити інвестора, ми плануємо будівництво нового вантажного складу на базі нинішніх потужностей своїми силами», - зазначив Павло Рябікін.

Прес-служба аеропорту "Бориспіль"


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено.
Позиция администрации может не совпадать с мнениями авторов, публикующих статьи.