Дата: 25-09-18 12:10

Україна та КНР розширюють географію польотів

 

У відповідь на лист-пропозицію Державної авіаційної служби України, що був надісланий до Цивільної авіаційної адміністрації КНР в липні цього року,  листом від 4 вересня 2018 було отримано згоду китайських авіаційних властей визначити два додаткових пункти на території КНР для здійснення регулярного повітряного сполучення призначеними авіаційними перевізниками обох країн.

Таким чином, до існуючих раніше пунктівШанхай, Пекін та Гуанчжою було додано пункти Санья та Хайкоу. Авіаційні власті КНР повідомили, що виконання регулярних рейсів з/до цих двох пунктів може виконуватись призначеними авіаперевізниками від України з необмеженою частотою користуючись  правом 3 та 4 свободи повітря. 

Частота виконання регулярних рейсів між Україною та КНР за іншими маршрутами наразі залишається незмінною: 14 тижневих частот сукупно на країну, але не більше 7 частот на окремому маршруті.

Інформація Державної авіаційної служби України


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено.
Позиция администрации может не совпадать с мнениями авторов, публикующих статьи.