Дата: 27-09-18 12:19

МАНДРУЙ! ЛІТАЙ! ПІЗНАВАЙ!: МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ТУРИЗМУ В ТЕРМІНАЛІ АЕРОПОРТУ «ЛЬВІВ»

26 вересня  в терміналі "А" МА «Львів» ім. Данила Галицького відбулися заходи з нагоди Міжнародного дня туризму, організовані Львівською обласною державною адміністрацією.

У ньому взяли участь близько 200 осіб, серед яких туроператори, готельєри, гіди, представники державних підприємств з галузі туризму, наукового та експертного середовища і їх партнери.

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят, на улице и в помещении

З вітальним словом до присутніх звернулися: голова ЛОДА Олег Синютка та заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус.

«Дякую вам за ту справу, яку ви робите. Адже ви прославляєте наш край і нашу країну. Сьогодні сфера туризму по новому переосмислюється. Ми нарешті починаємо розуміти, що туризм – це велика індустрія гостинності, велика стаття доходів для нашої країни, нові робочі місця. Сьогодні ми зайняли третє місце за обсягами пасажиропотоку аеропорту в Україні. Сьогодні люди дуже часто задурманені думкою, що щастя можна знайти за кордоном. А я би дуже хотів, щоб ви були прикладом того, як можна бути успішними в Україні», – зазначив Олег Синютка.

В межах відзначення Міжнародного дня туризму відбулися панельні дискусії «Міжнародний аеропорт «Львів» – потужний авіаційний хаб» та «Мандри, що надихають». А також дегустація-презентація регіональної кухні з локальних продуктів.

Основним спікером першої частини заходу стала Генеральний директор Міжнародного аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького Тетяна Романовська. Також виступили: регіональний менеджер з продажу авіакомпанії МАУ Катерина Стащишин та регіональний представник з маркетингу авіакомпанії «Turkish Airlines» у Львові Тарас Старак.

Тетяна Романовська провела презентацію роботи аеропорту та розповіла про причини стрімкого розвитку летовища та його перспективи:

«Зона охоплення аеропорту – це сім областей України та два польських воєводства. Це близько 10 млн потенційних пасажирів – а це дуже багато. Така статистика, помножена на показники роботи аеропорту та його високий стійкий розвиток, зараз дуже активно привертає до себе увагу світових авіакомпаній. Також усі визнають, що нашими основними конкурентами є аеропорти у сусідній Польщі, а це означає, що ми можемо працювати на найкращому європейському рівні.

Зараз аеропорт має сполучення з сімома летовищами у Польщі. Усі керівники цих польських аеропортів, з якими ми зустрічалися на нещодавньому світовому авіаційному форумі у Китаї, відзначали великі перспективи розвитку нашого аеропорту. Адже ми маємо злітну смугу, довжиною 3,3 км (у польських сусідів – 2,5 км) – тому, коли у нас відкриються дальньомагістральні рейси, вони згідні скеровувати свій пасажиропотік до Львова».

Тетяна Романовська відзначила й ті авіакомпанії, у співпраці з якими вдалося досягнути такого якісного результату.

«Цього року у нас зросла кількість рейсів від 33 до 45. Стабільними лідерами за обсягами пасажироперевезень в аеропорту «Львів» залишаються авіакомпанії МАУ та LOT. Найбільший прогрес продемонструвала авіакомпанія Wizz Air, яка розвиває географію польотів, разом з анонсованими, до 10 напрямків. Також слід відзначити, що авіакомпанія Turkish Airlines у жовтні цього року збільшить кількість польотів у Стамбул до 10 в тиждень. А ще на кінець року очікуємо входження Ryanair, який додасть ще 5 напрямків.

Таким чином, впродовж двох років наш аеропорт продемонстрував приріст у мільйон пасажирів. Якщо у 2015 році було 738 тис., то цього року очікуємо 1 млн 700 тис. А на наступний рік планується 2,2 млн. А це, фактично, приріст у 0,5 млн щорічно».

Також гендиректор аеропорту розповіла про основні напрямки, над якими зараз активно працює:

«Що цікаво, найбільш затребуваними напрямками для пасажирів нашого аеропорту є рейси у Чикаго, Нью-Йорк, Торонто, Вашингтон. Це ті завдання над якими вся наша команда зараз дуже наполегливо працює. Ведуться активні переговори, як з МАУ, так і з іноземними авіакомпаніями. Також гарний показник демонструє Париж, який має потенціал відкриття 2-3 рейсів у тиждень. Слід відзначити й попит на рейси у Португалію, зокрема Лісабон».

І на кінець Тетяна Романовська відзначила, що цей успіх невіддільний від успіху галузі туризму у області та місті Львові зокрема. Та висловила вдячність усім туристам, які користуються послугами аеропорту «Львів». Адже саме активні та непосидючі люди є тим важелем, який сприяє розвитку аеропорту, а, відтак, економіки регіону.

Прес-служба аеропорту "Львів"


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено.
Позиция администрации может не совпадать с мнениями авторов, публикующих статьи.