Дата: 28-09-18 13:23

Володимир Омелян ознайомився з роботою аеропорту Лос-Анджелесу

В рамках робочого візиту до США 27 вересня 2018 року Міністр інфраструктури Володимир Омелян зустрівся з керівництвом Міжнародного аеропорту «Лос-Анджелес» та ознайомився з роботою одного з найбільших повітряних хабів у світі.

Los Angeles International Airport Aerial Photo.jpg
Los Angeles International Airport Aerial
Photo by D Ramey Logan & Taylor Mullinб September 15 2014 

Аеропорт Лос-Анджелесу входить до топ-5 найбільш завантажених аеропортів світу і посідає 2-ге місце у Сполучених Штатах. Пасажиропотік складає понад 84 млн пасажирів у рік.   Протягом багатьох років аеропорт вважається найпопулярнішим пунктом відправлення / призначення в світі, тобто місцем, де люди починають або закінчують їх подорож. Також в аеропорту працює один із найбільших карго-терміналів у Західній півкулі.

Директор аеропорту ознайомив Міністра інфраструктури України з комплексом інженерних споруд, призначених для прийому, відправлення та технічного забезпечення повітряного транспорту, обслуговування пасажирів та вантажу, роботою інформаційних систем і процесами автоматизації транспортування вантажів у карго-терміналі, особливостями будови та розташування пасажирських терміналів.

Якісні товари с принтом авіаційної тематики--->>>

Сторони обговорили можливість налагодження прямого авіасполучення між аеропортами «Лос-Анджелес» і «Бориспіль». Керівник аеропорту Лос-Анджелесу висловив зацікавленість і пообіцяв провести роботу з американськими авіакомпаніями щодо налагодження прямого авіасполучення. Також сторони висловили зацікавленість щодо розвитку карго перевезень.

Вивчення досвіду аеропорту Лос-Анджелесу з забезпечення сталого розвитку підприємства в умовах жорсткої конкуренції, постійного оновлення всіх управлінських і технологічних процесів є важливим для модернізації українських аеропортів, які з 2016 року демонструють найвищі темпи росту пасажиропотоку та мають великий потенціал для транзиту вантажів.

Прес-служба МІУ


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено.
Позиция администрации может не совпадать с мнениями авторов, публикующих статьи.