Дата: 29-10-18 17:56

WIZZ AIR ПОЧАЛА ВИКОНУВАТИ ПЕРЕЛЬОТИ ЗА 5 НОВИМИ МАРШРУТАМИ З УКРАЇНИ

Wizz Air, авіакомпанія Європи, яка найшвидше розвивається, та провідний лоу-кост авіаперевізник України, рада повідомити про початок виконання 5 нових рейсів з 3 українських аеропортів: з Харкова до Гданська і Вроцлава і з Києва до Відня, з першими виконаними рейсами 28 жовтня; зі Львова до Вільнюса, що відкривається 29 жовтня; а також зі Львова до Братислави, із запуском першого рейсу 30 жовтня. Квитки на ці рейси можна бронювати на сайті wizzair.com або за допомогою мобільного додатку WIZZ за цінами від 9.99* євро, із врахуванням однієї безкоштовної одиниці ручної поклажі розмірами 40x30x20 см.

Завдяки новим рейсам з Харкова жителям Східної України відтепер ще легше відкрити для себе Польщу, яка, хоча і всім гарно знайома, залишається улюбленим напрямком серед мільйонів туристів. Крім цього, Вроцлав, місто з величною культурною і архітектурною спадщиною, що сформувалася під впливом Пруссії, Австрії, Чехії і Німеччини, а також Гданськ, портове місто на Балтійському узбережжі Польщі, точно залишать незабутні спогади після відвідування. 

З’єднуючи два міста, які занесені до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, новий рейс WIZZ зі Львова до столиці Литви, дає українським пасажирам чудову можливість насолодитися прогулянками Вільнюсом і відчути дух середньовіччя. Завдяки іншому рейсу зі Львова відтепер ще легше відкрити для себе величні замки і мальовничі гори Словаччини. І якщо для того, щоб побачити всю красу цієї країни, знадобиться певний час, то з новим рейсом Львів-Братислава розпочати мандрівку Словаччиною набагато простіше. 

ПОДАРУНКИ с принтом авіаційної тематики--->>>

А перельоти за новим маршрутом WIZZ з Києва до Відня дають можливість українцям поринути в імперську атмосферу Австрійської столиці і побачити її дивовижні історичні місця, легендарні колекції мистецтва, величні палаци та виняткові предмети музичної спадщини.  

Постійно розширюючи свою мережу лоу-кост маршрутів в Україні, Wizz Air зараз пропонує перельоти за 42 маршрутами до 12 європейських країн з 3 українських аеропортів – Києва, Львова і Харкова. Протягом перших 9 місяців 2018 р. авіакомпанія перевезла понад 1 мільйон пасажирів на своїх рейсах до/з України, що становить 120% росту у порівнянні з минулим роком та робить Wizz Air першим найбільшим лоу-кост авіаперевізником в Україні.

Подальший розвиток авіакомпанії в Україні і розміщення четвертого літака Airbus A320 на київській базі у березні 2019 р. складає інвестицію авіакомпанії в країну у розмірі понад USD 400 мільйонів**, сприяє створенню нових робочих місць в авіакомпанії, збільшуючи їх кількість до 140, а також розвитку української авіації й туризму, щорічно підтримуючи понад 1000*** робочих місць у цих галузях. 

НОВІ МАРШРУТИ WIZZ AIR З УКРАЇНИ

Маршрут

Частота виконання рейсів

Початок виконання рейсів

Ціни від*

Київ - Відень

Понеділок, середа, четвер, п’ятниця, субота, неділя

28 жовтня 2018 р.

39,99 євро /

1 099 грн

Щоденно

1 квітня 2019 р.

Харків - Гданськ

Середа, неділя

28 жовтня 2018 р.

9,99 євро /

299 грн

Харків - Вроцлав

Середа, неділя

28 жовтня 2018 р.

14,99 євро/

409 грн

Львів - Вільнюс

Понеділок, п’ятниця

29 жовтня 2018 р.

24,99 євро /

689 грн

Львів - Братислава

Вівторок, четвер, субота

30 жовтня 2018 р.

19,99 євро /

549 грн

ПОДАРУНКИ с принтом авіаційної тематики--->>>

Андраш Радо (Andras Rado), менеджер з корпоративних комунікацій Wizz Air повідомив: “Ми раді запропонувати українським пасажирам широкий вибір нових напрямків, відкриваючи рейси, які з’єднують Київ з Віднем, Львів з Вільнюсом і Братиславою, а також Харків з Гданськом і Вроцлавом. Ми впевнені, що українці будуть по-справжньому насолоджуватися подорожами до цих країн і міст на лоу-кост рейсах авіакомпанії. Екіпаж Wizz Air завжди радий вітати всіх на борту наших найновіших літаків Airbus!»

«Авіакомпанія Wizz Air почала виконувати перельоти з Міжнародного аерпорту «Київ» ім. Ігоря Сікорського в 2011 році, відтоді постійно збільшуючи кількість напрямків і частоту рейсів. Вона є  нашим давнім і надійним партнером, завдяки якому українці отримують унікальні та доступні можливості для подорожей. Аеропорт, в свою чергу, розвивається, збільшує площі терміналу і робить обслуговування пасажирів комфортним і швидким”, - зазначив Олексій Яковець, Генеральний директор компанії Мастер-Авіа.

Тетяна Романовська, Генеральний директор Міжнародного аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького повідомила: «Трохи більше року тому Wizz Air повернулася у Львів з двома напрямками. Тоді це був дуже важливий символічний крок, адже Wizz Air була першою лоукост-авіакомпанією для пасажирів аеропорту, яка починала працювати у Львові ще у 2008 році. Зараз наша співпраця набуває все більших масштабів. Разом з новими рейсами у Вільнюс та Братиславу це вже буде 8 напрямків з аеропорту Львів, а з відкриттям ще двох – у Франкфурт-Хан (у грудні) та Копенгаген (у березні 2019) Wizz Air навесні наступного року стане лідером за кількістю напрямків з аеропорту «Львів». Дякуємо Wizz Air за те, що вони прийшли до нас у період відродження, повірили у наш аеропорт, а зараз активно прогресують. За короткий період нашої співпраці авіакомпанія стала однією з найбільш улюблених для пасажирів аеропорту Львів, адже надає якісні та недорогі послуги».

*В один бік, з урахуванням усіх податків та обов’язкових зборів
*** За рекомендаціями Міжнародної ради аеропортів (ACI), на кожний 1 мільйон пасажирів має бути створено 750 робочих місць у рік

Прес-служба Wizz Air


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetОригинальные подарки авиационной тематики


Перепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено