Дата: 15-11-18 15:00

WIZZ AIR ЗАПУСТИЛА РОЗПРОДАЖ «РОЖЕВА П’ЯТНИЦЯ»

 10%* ЗНИЖКИ НА ГРУПОВІ БРОНЮВАННЯ 
 
Wizz Air, авіакомпанія Європи, яка найшвидше розвивається, та провідний лоу-кост авіаперевізник Центральної і Східної Європи, сьогодні повідомила про початок розпродажу «Рожева п’ятниця», пропонуючи 10% знижки на бронювання квитків для груп з 11-55 осіб. Знижка застосовується до рейсів, заброньованих на сайті wizzair.com протягом 15-22 листопада.


Фото: @wizzaircom

Зимові свята вже зовсім скоро, то ж зараз ідеальний час для того, щоб організувати незабутню подорож. А з 10%-ю знижкою WIZZ на групові бронювання можна запропонувати українським пасажирам відкрити нові місця разом зі своїми друзями, родиною чи іншими мандрівниками за цінами від 9,99 євро або 299 грн*.

ПОДАРКИ с принтом авиационной тематики--->>>
 
Із запуском двох рейсів з Харкова до Відня (Австрія) і зі Львова до аеропорту Франкфурт-Хан до кінця 2018 року, а також відкриттям чотирьох нових у березні 2019 – з Києва до Бремена (Німеччина), Біллунна (Данія) і Риги (Латвія) і зі Львова до Копенгагена (Данія) Wizz Air пропонує перельоти з України за 41 маршрутом до 12 європейських країн. То ж, чому б не зробити цю зиму незабутньою і організовувати подорож до Німеччини, де проходять одні з найкращих різдвяних ярмарків, або до Кіпру, де можна погрітися на теплому сонці? 
 
* Знижка 10% застосовується до бронювань для груп пасажирів, з урахуванням податків і обов’язкових зборів, але без урахування адміністративного збору. Пропозиція дійсна з 15 до 22 листопада 2018р. за центральноєвропейським часом (CET). Знижка застосовується до рейсів, заброньованих на сайті wizzair.com для груп з 11–55 осіб, що не кваліфікуються як групи студентів чи особи літнього віку. Акція не застосовується до бронювань без автоматичного відображення тарифу, де пасажирові потрібно відправляти запит на ціну. Загальна тривалість подорожі обмежена. Подорожі мають завершитися до 31 березня 2019 р.
**В один бік, з урахуванням усіх податків та обов’язкових зборів

Прес-служба Wizz Air


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetОригинальные подарки авиационной тематики


Перепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено