Дата: 15-11-18 15:11

Аеропорт "Львів" - ЩОДО БЕЗПЕКИ БАГАЖУ

Останнім часом почалася ціленапрямлена кампанія дискредитації Міжнародного аеропорту «Львів», яка, зокрема, стосується роботи персоналу групи обробки багажу. У відповідь на закиди певних осіб, повідомляємо:

Шановні пасажири, ДП «МА «Львів» ім. Данила Галицького» гарантує безпеку Вашого багажу у зоні, підконтрольній аеропорту, вживаючи наступних заходів:

  1. за Вашим багажем проводиться відеонагляд від моменту його здачі до завантаження у літак;
  2. персоналу групи обробки багажу забороняється використовувати особисті речі при завантаженні/вивантаженні багажу у/з літака та у зонах сортування та видачі;
  3. для підвищення контролю за працівниками групи обробки багажу перед початком та після завершення робочої зміни персонал проходить персональний контроль та контроль особистих речей.

Фото FB: Аеропорт "Львів"

ТІЛЬКИ з 23 по 25 листопада грандіозний розпродаж авіаквитків - знижки до 50%--->>>

У разі отримання від пасажирів звернень щодо зникнення речей з багажу, проводиться службове розслідування на факт виявлення порушень з боку працівників групи обробки багажу. Жодного випадку, що зафіксував несанкціоноване проникнення у багаж в Міжнародному аеропорту «Львів» імені Данила Галицького, виявлено не було.

За безпеку Вашого багажу у непідконтрольній аеропорту зоні ми не несемо відповідальності.

Прес-служба аеропорту


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetОригинальные подарки авиационной тематики


Перепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено