Дата: 17-12-18 13:24

WIZZ AIR ПОЧАЛА ВИКОНУВАТИ ПЕРЕЛЬОТИ ЗА НОВИМ МАРШРУТОМ ЗІ ЛЬВОВА ДО ФРАНКФУРТА

Wizz Air, авіакомпанія, яка найшвидше розвивається в Європі, та провідний лоу-кост авіаперевізник України, 14 грудня почала виконувати перельоти зі Львова до аеропорту Франкфурт-Хан. Пасажири WIZZ, які планують ділову поїздку до Німеччини або відпочинок у цій країні, відтепер мають ще більше можливостей відкрити одне з її міст – Франкфурт зі зручним розкладом рейсів двічі на тиждень, по понеділках і п’ятницях, і тарифами від 829 грн. Перший рейс із Франкфурта-Хан прибув до Львова із 119 пасажирами на борту одного із сучасних літаків Airbus A320.

Хоча Франкфурт і відомий як фінансова та бізнес-столиця Німеччини, до нього можна вирушати не лише у справах бізнесу. Це місто є також видатним культурним і мистецьким центром, що робить його чудовим напрямком для відпочинку. На південному березі річки Майн на гостей Франкфурта чекає справжній музейний район, де можна відвідати, наприклад, Художній музей Штеделя, відомий вражаючими колекціями митців зі світовими іменами, або Історичний музей, експозиції якого відображають історію міста та розповідають про життя його жителів. Окремої уваги варті найбільший у Німеччині ботанічний сад «Пальменгартен», а також один із найдавніших у країні зоопарків, які дарують своїм відвідувачам можливість гарно провести час на відкритому повітрі незалежно від пори року.

ПОДАРКИ с принтом авиационной тематики--->>>

У 2017 році Wizz Air відновила виконання своїх рейсів зі Львова і зараз пропонує перельоти за 10 маршрутами до 6 європейських країн, включно з нещодавно оголошеним рейсом до Копенгагена, який буде відкрито 3 березня 2019 р. З початку роботи на українському ринку у 2008 році авіакомпанія перевезла 7 млн пасажирів на своїх рейсах і продовжує розширювати діяльність і забезпечувати українських пасажирів доступними можливостями для подорожей, пропонуючи перельоти за 43 маршрутами до 12 європейських країн з України.

НОВИЙ МАРШРУТ WIZZ AIR ЗІ ЛЬВОВА

Напрямок 

Дні виконання рейсів

Перший рейс

Ціни від*

Франкфурт-Хан 

Понеділок, п’ятниця

14 грудня 2018 р.

829 грн/ 29,99 євро

Тамара Валуа (Tamara Vallois), Керівник відділу комунікацій Wizz Air повідомила: «Ми раді запустити новий рейс зі Львова, який з’єднує Західну Україну з одним із славнозвісних міст Німеччини – Франкфуртом. Wizz Air віддана цьому регіону України і готова продовжувати свою плідну співпрацю з Міжнародним аеропортом «Львів» ім. Данила Галицького, пропонуючи українським пасажирам ще більше можливостей для подорожей. Екіпаж Wizz Air з нетерпінням чекає зустрічі з пасажирами на борту наших сучасних літаків Airbus!»

Прес-служба Wizz Air


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetОригинальные подарки авиационной тематики


Перепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено