Дата: 16-01-19 19:56

НОВИЙ ЛІТАК АВІАКОМПАНІЇ ERNEST AIRBUS A320-214 ВПЕРШЕ ПРИБУВ В АЕРОПОРТ «ЛЬВІВ»

15 січня і рейси авіакомпанії Ernest Airlines EG 423/EG278 за маршрутом Мілан (MXP)-Львів-Неаполь здійснювались на новому повітряному судні Airbus А320-214, що поповнив флот авіакомпанії наприкінці 2018 року.

Літак з бортовим номером EI-LIX був виготовлений всього 2 місяці тому на замовлення іншого перевізника, але у результаті потрапив у флот Ernest Airlines. 3 грудня повітряне судно прилетіло з Тулузи у Неаполь, де його перефарбували у ліврею Ernest Airlines.

На данном изображении может находиться: небо и на улице

Airbus А320-214 став третім літаком авіакомпанії – поряд з Airbus A319-100 і A320-200.

чашка сер, принт эмб. самолетЛЕТАЙТЕ ДЕШЕВЛЕ! Бронируйте авиабилеты заранее! --->>>

Цим кроком молода авіакомпанія підтверджує прагнення до розвитку, надійності та стабілізації регулярності польотів.

Нагадаємо, співпраця ERNEST AIRLINES з МА «Львів» ім. Данила Галицького розпочалося 20 жовтня 2017 року. Тоді авіакомпанія відкрила рейс у Мілан (Бергамо). Вже через півтора місяці, у грудні, було запроваджено ще два напрямки – у Венецію та Неаполь, а з 22 червня ERNEST розширив географію польотів у Мілан (Мальпенса) та Рим (Ф’юмічіно).

Впродовж 2018 року авіакомпанія ERNEST AIRLINES здійснила перевезення більше, ніж 100 000 пасажирів між Львовом та містами Італії. А нещодавно оголосила про реорганізацію співпраці. З 21 січня 2019 року скасовуються рейси до Венеції та Мілану (Мальпенса). Про оновлений графік польотів та нові напрямки буде оголошено додатково.

Прес-служба аеропорту "Львів"


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetОригинальные подарки авиационной тематики


Перепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено