Дата: 31-01-19 18:28

В АЕРОПОРТУ ЛЬВІВ ВІДБУВСЯ ЗБІР КЕРІВНИКІВ ЦЗ ЛЬВІВЩИНИ З ВІДПРАЦЮВАННЯМ ГАСІННЯ ЛІТАКА Й ПОРЯТУНКУ ПАСАЖИРІВ

Сьогодні, 31 січня, на території аеропорту «Львів» відбувся Навчально-методичний збір керівного складу цивільного захисту Львівщини.

На данном изображении может находиться: на улице

Метою навчання було вдосконалення взаємодії між підрозділами ГУ ДСНС України у Львівській області та ДП «МА «Львів» ім. Данила Галицького» при реагуванні на авіаційну подію з повітряним судном в аеропорту та зоні його відповідальності.

футболка чер, ретросамолет, keep calmЛЕТАЙТЕ ДЕШЕВЛЕ! Бронируйте авиабилеты заранее! --->>>

Збір відбувся під керівництвом голови ЛОДА та начальника Львівської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Олега Синютки; начальника ГУ ДСНС України у Львівській області Юрія Кагітін та директора департаменту з питань цивільного захисту ЛОДА Ігоря Туза.

Також взяли участь голови районних державних адміністрацій області, голови міст обласного значення, начальники обласних спеціалізованих служб цивільного захисту, начальники регіональних підрозділів ДСНС у Львівській області, керівники структурних підрозділів з питань ЦЗ районних державних адміністрацій і міст обласного значення, керівний склад ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Данила Галицького».

До показових навчань було залучено 25 одиниць техніки та більше 100 чоловік особового складу аеропорту Львів, ДСНС, медицини катастроф та Львівського ДМСК.

В ході навчально-методичного збору було проведено шикування учасників та огляд зразків техніки і спорядження на стоянці автотранспорту на привокзальній площі аеропорту.

Також проведено показові навчання пошуково-рятувальними силами при аварійній посадці повітряного судна на внутрішній території аеропорту, ліквідацію пожежі повітряного судна та рятування людей на території стоянки літаків підприємства «Львівські авіалінії», проведено дії при виявленні джерела іонізуючого випромінювання.

За результатами навчально-методичного збору проведено підсумкову нараду у сховищі цивільного захисту аеропорту.

Прес-служба аеропорту "Львів"


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено.
Позиция администрации может не совпадать с мнениями авторов, публикующих статьи.