Дата: 08-02-19 18:02

Відбулась ділова результативна зустріч менеджерів-фахівців, які поділились своїми здобутками розвитку інновацій в цифрових технологіях, кібербезпеці

Як ми анонсували раніше 7 лютого 2019 р. в адмінбудівлі  Міністерства Інфраструктури України (МІУ) відбулось спільне засідання комітетів інформаційних технологій (ІТ) та авіаційної безпеки (АБ) Асоціації «Аеропорти України» ЦА (ААУЦА) разом з представниками директорату державної політики у сфері цифрової інфраструктури на транспорті, послуг поштового зв’язку та ДП «Галузевий центр цифровізації та кібербезпеки» МІУ.

У своїх виступах президент ААУЦА Петро Липовенко, радник Міністра інфраструктури України, голова ІТ комітету ААУЦА Євген Владіміров, керівник експертної групи з питань інтегрованих систем та сервісів МІУ Фарід Сафаров, начальник управління АБ ДАС Володимир Мачуський, директор Європейського регіонального центру ІКАО з АБ Ігор Добровольський та начальник Державного центру кіберзахисту Роман Боярчук відобразили реальний стан та підготовку усіх структур державного та приватного секторів до питань протидії викликам та загрозам кібертероризму. Також відмітили актуальність та своєчасність проведення даного заходу.

Начальник управління Державіаслужби з АБ Мачуський В.В. у своєму виступі більш конкретно звернув увагу присутніх на  стан  авіаційної безпеки  та впровадження вимог ІКАО та європейських нормативно-правових актів (НПА).

Старший інспектор з особливих доручень управління ІТ Департаменту кіберполіції В’ячеслав Марцинкевич та Заступник начальника Ситуаційного центру забезпечення кібербезпеки СБУ Олександр Чумак  розповіли про взаємодію підрозділів авіапідприємств з державними структурами, діяльність яких направлена на кібербезпеку.

Директор з інформаційних технологій та інноваційного розвитку міжнародного аеропорту «Київ» Роман Рибалко - про можливості реагування на виклики інформаційного втручання в роботу авіапідприємств.

Доцент кафедри економічної кібернетики, кандидат технічних наук Інституту ІКАО Юлія Бойко розповіла присутнім про програми  підготовки  персоналу з авіабезпеки та впровадження вимог ІКАО з кібербезпеки для суб’єктів авіаційної діяльності.

З цікавими доповідями та презентаціями, а також практичним застосуванням своєї діяльності в підприємствах авіаційної галузі виступили представники передових світових компаній, які працюють в даному напрямку:

 • ТОВ «ОКТАВА КІБЕРЗАХИСТ» з презентацією «Splunk- єдина система цифровізації і безпеки. Моніторинг активів, процесів, сенсорів» та «Система захисту від атак  дня і спрямованих атак»;
 • «Information Systems Security Partners»  з презентацією «Ефективні дії для швидкого результату та відповіді на ключові питання кібербезпеки»;
 • UnderDefennce з презентацією «Кібербезпека»;
 • «Бакотех груп» з презентацією «Кібербезпека в традиційних і промислових мережах»;
 • «Роберт Бош Україна» з презентацією «Комплексна система безпеки даних для систем відеоспостереження та контролю доступу»;
 • ТОВ «Де Ново» з презентацією «Системи DE NOVO Disaster Rtcovery для побудови катастрофо стійких інфраструктур»;
 • ТОВ «Хуавей Україна» з презентацією «ІТ-рішення для забезпечення збереження даних з використанням продуктів Huawei»;
 • ТОВ «Дата Груп» з презентацією «Датагруп: рішення для захисту від кіберзагроз»;
 • Компанія «Гіга Клауд» з презентацією «Рішення для попередження та захисту  кіберзагроз»;
 • СК «Брокбізнес» з презентацією «Страхування  від кібер-ризиків»;
 • Компанія «Нокіа Солюшнз енд Нетворкс» з презентацією «Рішення по безпеці та кібербезпеці Нокіа для аеропортів» ;
 • Компанія «Мікотек»

Захід пройшов в конструктивній обстановці, учасники заходу отримали вичерпні відповіді на поставлені запитання.

Бажаючим буде надана можливість ознайомитись з презентаціями виступаючих, які зібрані на google disk.

Правління ААУЦА та учасники заходу щиро вдячні керівництву Міністерства Інфраструктури  України за підтримку ініціативи ААУЦА, допомогу в організації заходу та можливість його проведення в адмінбудівлі МІУ.


Прес-служба ААУЦА


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetОригинальные подарки авиационной тематики


Перепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено