Дата: 04-03-19 16:44

WIZZ AIR ЗАПУСКАЄ 4 НОВИХ РЕЙСИ З КИЄВА І ЛЬВОВА І РОЗМІЩУЄ 4-ИЙ ЛІТАК НА КИЇВСЬКІЙ БАЗІ

Україна, 4 березня 2019 р.: Wizz Air, авіакомпанія в Європі, яка найшвидше розвивається, та провідний лоу-кост авіаперевізник України, протягом 1-3-го березня виконала свої перші рейси з Києва до Бремена, Біллунна і Риги, а також зі Львова до Копенгагена. Цього місяця розширення своєї діяльності в Україні авіакомпанія продовжує також завдяки розміщенню четвертого літака Airbus A320 на київській базі. Українські пасажири можуть вже планувати свою наступну подорож і бронювати квитки на сайті wizzair.com або через мобільний додаток WIZZ за цінами від 29,99 євро / 829 грн*.

З новими сполученнями з Києва до Бремена, Біллунна і Риги в українських пасажирів з’явилося ще більше можливостей відкрити для себе три країни – Німеччину, Данію і Латвію. Завдяки рейсу до Бремена українці можуть планувати проведення вихідних у північнозахідній частині Німеччини, відомій Бременськими музикантами, середньовічними будинками і архітектурою у стилі «Везерський ренесанс». Новий напрямок у Данії – Біллунн – відкриває чудові можливості українським сім’ям подарувати своїм дітям незабутню подорож до світу Lego – розважального парку «Леголенд», а також до іншого, але не менш захоплюючого місця – парку «Лаландія». Для пошановувачів архітектури у стилі «модерн» і всіх, хто має бажання провести вихідні у найбільшому місті Прибалтики, гарним вибором стане рейс Київ-Рига.

Завдяки новому сполученню Львів – Копенгаген столиця Данії стала ще ближчою до українців. Можна вирушити до Тіволі, одного з найдавніших парків розваг Данії, або ж прогулятися містом з його численними скверами – що б не обрати, це атмосферне місто точно подарує відчуття «хюге» всім своїм відвідувачам. 

Із запуском нових рейсів Wizz Air зараз сполучає Київ з 25 європейськими напрямками і Львів – з 10. У результаті збільшення попиту серед українських пасажирів на послуги і низькі ціни WIZZ, наразі  авіакомпанія пропонує 44 маршрути до 13 країн з 3 українських аеропортів – Києва, Львова і Харкова. Протягом перших місяців 2019 р. Wizz Air перевезла понад 300,000 пасажирів на своїх рейсах до/з України, що становить 94% росту у порівнянні з аналогічним періодом минулого року та робить Wizz Air найбільшим лоу-кост авіаперевізником в Україні. 

Крім цього, у березні WIZZ  розмістить четвертий літак Airbus A320 на своїй київській базі, що становить інвестицію понад USD 400 мільйонів** в Україну. Постійне інвестування Wizz Air в Україну та розширення місцевої бази в 2019 році сприятиме створенню нових робочих місць в авіакомпанії зі збільшенням їх кількості до 140, а також розвитку економіки країни, підтримуючи понад 1000*** робочих місць в українській авіації й туризмі.

НОВІ МАРШРУТИ WIZZ AIR З УКРАЇНИ

Нові маршрути

Дні виконання рейсів

Початок виконання рейсів

Ціни від*

Київ – Бремен

Понеділок, п’ятниця

1 березня 2019 р.

29,99 євро / 829 грн

Київ - Біллунн

Вівторок, четвер

2 березня 2019 р.

29,99 євро / 829 грн

Київ - Рига

Вівторок, четвер, субота

2 березня 2019 р.

29,99 євро / 829 грн

Львів - Копенгаген

Середа, неділя

3 березня 2019 р.

29,99 євро / 829 грн

Тамар Валуа (Tamara Vallois), керівник відділу комунікацій Wizz Air, повідомила: «Із запуском чотирьох нових рейсів і розміщенням четвертого літака Airbus A320 на київській базі Wizz Air ще раз підкреслює свою прихильність українському ринку. Нові сполучення з Києва до Бремена, Біллунна і Риги, а також зі Львова до Копенгагена створюють нові можливості для подорожей, якими українські пасажири можуть користуватися завдяки зручному розкладу рейсів і цінам WIZZ усього від 829 грн*. Ми раді продовжувати інвестувати в Україну і розмістити четвертий літак Airbus A320 на київській базі, створюючи нові робочі місця безпосередньо в авіакомпанії та підтримуючи понад 1000 робочих місць в авіації, туризмі й інших суміжних галузях по всій країні». 

* В один бік із врахуванням всіх податків та обов’язкових зборів

** http://www.airbus.com/newsroom/press-releases/en/2018/01/airbus-2018-price-list-press-release.html#media-list-document-document-all_ml_0

Прес-служба Wizz Air


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetОригинальные подарки авиационной тематики


Перепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено