Дата: 07-03-19 18:07

WIZZ AIR ОТРИМАЛА ПЕРШИЙ ЛІТАК A321NEO

ІННОВАЦІЙНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ WIZZ

Wizz Air, одна з авіакомпаній Європи, які найшвидше розвиваються, та провідний лоу-кост авіаперевізник у Центральній і Східній Європі, сьогодні у Гамбурзі отримала свій перший із 256 замовлених літаків Airbus neo. Це нове покоління авіалайнерів, які оснащені двома двигунами Pratt & Whitney GTF і є найбільшими вузькофюзеляжними літаками, що вміщують 239 пасажирів в однокласовому компоновуванні. Вони забезпечують Wizz Air максимальними можливостями, сприяють ефективному використанню пального і низьким операційним витратам.

Флот авіакомпанії складається зі 108 літаків Airbus A320 та A321. Включно із замовленими 5 літаками A321ceo, а також 256 - A321neo і A320neo, Wizz Air є найбільшим замовником літаків такої серії у світі.

A320neo, а також інші літаки сімейства А320 стали першими моделями, оснащеними інноваційними технологіями, включно з двигунами нового покоління і еталонним дизайном салону, які забезпечують 20% економії витрат на пальне. Особливістю А321neo є екологічність і зменшення рівня шуму на 50% у порівнянні з літаками попередніх поколінь. З моменту введення в експлуатацію на початку 2016 року використання двигунів Pratt and Whitney‘s GTF продемонструвало зменшення рівня витрат пального на 16% і викидів оксидів азоту – на 50%.

Під час урочистої церемонії у Гамбурзі Джозеф Вараді, Генеральний директор Wizz Air повідомив: «Сьогодні починається нова ера в історії Wizz Air. Ми раді отримати A321neo, перший із замовлених літаків такої серії. Ми переконані, що A321neo стане інноваційним рішенням для WIZZ, оскільки авіакомпанія продовжує зростати і займати провідне місце в галузі, а також розширювати свою діяльність в Європі і за її межами. Ці авіалайнери з інноваційними технологіями дадуть нам змогу стати однією з найбільш екологічних авіакомпаній і при цьому продовжувати пропонувати найнижчі тарифи своїм клієнтам і забезпечувати відмінним сервісом на борту одного з найсучасніших літаків».

«Ми вітаємо Wizz Air, нашого найбільшого замовника A321neo, з поставкою першого літака, – сказав Крістіан Шерер (Christian Scherer), Головний комерційний директор Airbus і додав: – Ми пишаємося тим, що наший економічно- і енергоефективний A321 є настільки визначальним для виконання стратегії зростання Wizz Air».    

«Ми цінуємо довіру Wizz Air до наших двигунів і послуг, а також наше міцне партнерство з авіакомпанією», – повідомив Рік Дюрло (Rick Deurloo), Старший віце-президент з продажів, маркетингу і клієнтської підтримки Pratt & Whitney. «Сьогодні для нас велика честь відзначити цю особливу подію і ми впевнені, що провідна в галузі технологія двоконтурного турбовентиляторного авіадвигуна сприятиме економії пального і збереженню навколишнього середовища протягом наступних років», – додав він.   

«Ми в FPG Amentum раді бути партнером Wizz Air з поставки першого літака серії Neo. Ця подія є також визначальною тим, що Neo є першим для FPG Amentum і вже сьомим літаком за період нашої співпраці з авіакомпанією. Ми сподіваємося, що з роками наше партнерство буде тільки зміцнюватися», – сказав Імонн Форбс (Eamonn Forbes), Головний комерційний директор  FPG Amentum.

Прес-служба Wizz Air


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetОригинальные подарки авиационной тематики


Перепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено