Дата: 12-03-19 17:15

Авіакомпанія Turkish Airlines переїжджає до нової домівки. Розпочинається «Великий переїзд».

Флагманський авіаперевізник Turkish Airlines готовий до великих змін в історії турецької авіації. Великий переїзд до Стамбульського аеропорту розпочнеться 5 квітня в п'ятницю, о 03:00 вночі. Перша фаза переїзду до Стамбульського аеропорту, найбільшого аеропорту світу, була проведена 29 жовтня 2018 року.


Фото: @ValeriaOnannadi

Унікальний за всю історію авіації переїзд займе в цілому 45 годин і буде завершений 6 квітня в суботу вночі, о 23:59. Для того щоб Великий переїзд було успішно завершено у заплановані строки, аеропорт Ататюрка і Стамбульський аеропорт не будуть функціонувати, а рейси не виконуватимуться з 02:00 до 14:00 6 квітня.

Голова правління та виконавчого комітету Turkish Airlines Ількер Айджи прокоментував майбутній грандіозний переїзд: «Незабаром відбудеться найбільший переїзд за всю історію авіації. Загальна площа обладнання, яке ми будемо перевозити, займає 33 футбольних поля. Після великого переїзду, за яким спостерігатиме весь світ, прийде новий ранок. І в цей новий для турецької авіації ранок всі рейси виконуватимуться зі Стамбульського аеропорту. Я сподіваюся, це принесе успіх нашій країні та нашій компанії».

ЛІТАЙТЕ ДЕШЕВШЕ! Бронюйте квитки по low cost! -->>>

Прощальний рейс з аеропорту Ататюрка

Останнім пасажирським рейсом з аеропорту Ататюрка, який в рамках міжнародної авіації став стартовим майданчиком для Туреччини та авіакомпанії Turkish Airlines, стане рейс до Сінгапура. По завершенні переїзду робота Стамбульського аеропорту розпочнеться 6 квітня о 14:00. Першим рейсом після Великого переїзду стане рейс зі Стамбульського аеропорту до міжнародного аеропорту Есенбога в Анкарі. Кількість рейсів, які виконуватимуться зі Стамбульського аеропорту, буде збільшуватися поетапно.

Транспортування вантажу 5 тисячами вантажівок

Під час великого переїзду обладнання вагою приблизно у 47 300 тонн буде перевезено до Стамбульського аеропорту з аеропорту Ататюрка. Від тягачів літаків, які важать по 44 тонни кожен, до крихких предметів – більше 10 тисяч одиниць обладнання будуть перевезені 5 тисячами вантажівок. Дистанція, яку проїдуть ці вантажівки протягом 45 годин, складатиме 400 тисяч кілометрів, це як 10 поїздок навколо планети Земля. Більше 1 800 осіб будуть задіяними в такій масштабній операції.

ЛІТАЙТЕ ДЕШЕВШЕ! Бронюйте квитки по low cost! -->>>

Зміна кодів аеропортів

Після першої стадії переїзду до Стамбульського аеропорту додаткові пасажирські рейси, які виконувались зі Стамбульського аеропорту, мали код ISL. Після Великого переїзду ІАТА код аеропорту буде змінено, і 6 квітня після 03:00 код аеропорту Ататюрка IST перейде до Стамбульського аеропорту. В свою чергу аеропорт Ататюрка, який буде приймати вантажні та пасажирські VIP рейси, отримає код ISL.

Turkish Airlines, Inc.
Служба зі зв’язків зі ЗМІ


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetОригинальные подарки авиационной тематики


Перепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено