Дата: 26-03-19 12:29

WIZZ AIR ПРОДОВЖУЄ РОЗШИРЮВАТИ СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ В УКРАЇНІ І ВІДКРИВАЄ НОВИЙ РЕЙС ІЗ КИЄВА ДО ЛЕЙПЦИГА

Wizz Air, авіакомпанія, яка найшвидше розвивається в Європі, та провідний лоу-кост авіаперевізник України, рада оголосити про відкриття нового рейсу з Києва до Лейпцига (Німеччина). Це німецьке місто є також новим напрямком у мережі WIZZ, який наразі доступний лише з Києва. Перший рейс за даним маршрутом запланований на 5 липня. З рейсами по понеділках і п’ятницях, WIZZ дарує українським пасажирам нові можливості планувати свій наступний відпочинок у Німеччині за цінами від 19.99 євро / 609 грн*.

Відомий як центр міжнародних торговельних виставок, Лейпциг може запропонувати своїм відвідувачам ще багато цікавого і стати гарним місцем для проведення відпустки у східній частині Німеччини. Місто має багату історію та Футболка, коллаж из жизни авиаторов, UAвідоме як батьківщина легендарних композиторів Йоганна Себастьяна Баха і Фелікса Мендельсона, завдяки чому у Лейпцигу є безліч цікавих музеїв, мистецьких галерей, історичних церков і навіть бібліотек з неймовірними літературними колекціями. Для тих, хто більше зацікавлений у проведенні часу на свіжому повітрі, у місті проводяться різноманітні музичні фестивалі та є багато зелених територій. А відвідування одного з найдавніших зоопарків Німеччини, зоопарку Лейпцига, дасть змогу перетворити відвідування міста на мандрівку дикою природою.

Із врахуванням нового маршруту Київ-Лейпциг, Wizz Air зараз пропонує перельоти за 45 напрямками до 13 країн з України. Авіакомпанія продовжує забезпечувати українських пасажирів можливостями для доступних подорожей, з’єднуючи Україну з іншими країнами в Європі, стимулюючи розвиток місцевого населення й економіки і підтримуючи місцевий ринок праці а авіації і туризмі. Протягом перших трьох місяців 2019 р. Wizz Air перевезла близько 450,000 пасажирів на своїх рейсах до/з України, що становить понад 80% зростання у порівнянні з аналогічним періодом минулого року та робить Wizz Air найбільшим лоу-кост авіаперевізником в Україні. 
 
НОВИЙ МАРШРУТ WIZZ AIR З УКРАЇНИ

Напрямок

Дні виконання рейсу

Початок виконання рейсу

Ціни від*

Лейпциг

Понеділок, п’ятниця

5 липня 2019 р.

19, 99 євро / 609 грн

Тамара Валуа (Tamara Vallois), керівник відділу комунікацій Wizz Air, повідомила: «Сьогодні ми раді поділитися з нашими українськими пасажирами гарними новинами і оголосити про відкриття нового рейсу, який з’єднає столицю України з німецьким містом Лейпциг і стане 29-м маршрутом WIZZ із Києва. Пропонуючи нашим київським пасажирам унікальну можливість вперше відкрити це місто у мережі WIZZ, ми ще раз підкреслюємо свою прихильність Україні. Українські пасажири вже можуть починати планувати подорож до чудового міста у Саксонії, відомого своєю неймовірною музичною і культурною спадщиною, за цінами всього від 19,99 євро».

* В один бік з урахуванням усіх податків та обов’язкових зборів

Прес-служба  Wizz Air


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetОригинальные подарки авиационной тематики


Перепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено