Дата: 26-03-19 17:12

В аеропорту "Бориспіль" 24 березня відсвяткували відкриття терміналу F

В аеропорту "Бориспіль" 24 березня відсвяткували відкриття терміналу F масштабним легкоатлетичним забігом #KBPRunwayRun. Окрім бігових дистанцій протягом дня на дорослих та дітей чекали яскраві веселощі та розваги.

Учасників легкоатлетичного шоу особливо вразила музично-розважальна програма - забіг почався з музики і весь день в терміналі лунали пісні різних музичних колективів. Зіркові гості також не пройшли повз масштабного івенту, Футболка, коллаж из жизни авиаторов, UAна заході виступив гурт Танок на майдані Конґо.

Спортивна частина заходу передбачала забіги злітною смугою аеропорту на 3, 5, 10 км та 5 км скандинавською ходою. До змагань долучились близько 2700 бігунів, а загальна аудиторія свята склала близько 4000 учасників разом із працівниками аеропорту та іншими гостями.

Міжнародний аеропорт "Бориспіль" розвивається не тільки як транспортний вузол, а вже працює як сучасний культурний хаб і нізащо не дозволить нудьгувати своїм пасажирам.

Прес-служба аеропорту "Бориспіль"


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetОригинальные подарки авиационной тематики


Перепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено