Дата: 01-04-19 14:59

Професійна підтримка та привітання з першим результатом наполегливої праці - завжди надихає.

27 березня 2019 на шляху до міста Харкова, де було заплановано  проведення наради керівників аеропортів України, яку організовувала Асоціації "Аеропорти України" ЦА (ААУЦА) та МА "Харків" за підтримки "ДСН" - власника аеропорту, керівництво, провідні експерти  ААУЦА та начальник авіаційного відділу Мінінфраструктури Дмитро Кушпіль відвідали МА "Полтава", де тільки  вчора - 26 березня 2019 року був виконаний перший міжнародний авіарейс до Єгипетського Шарм-ель-Шейху авіакомпанією "SkyUp"   в статусі міжнародного.

Директор аеропорту Володимир Окара та заступник директора Юрій Колісник ознайомили гостей з оновленим, реконструйованим пасажирським терміналом, іншими об'єктами аеропорту та подальшими планами, в тому числі і  авіаперевезень на весняно - літній період.

ААУЦА з самого початку підтримувало бажання керівництва області у відновленні авіаперевезень, для цього була підготовлена стратегія розвитку аеропорту, яка визначила ключові напрямки та етапи реконструкції.

З того часу пройшло небагато часу та затрачено немало зусиль для відновлення колись призупиненних авіаційних перевезень на регулярній основі. На думку учасників делегації ААУЦА, перший етап реалізований.

Учасники ААУЦА щиро вітають колег та громаду Полтавщини з відродженням діяльності такого необхідного мешканцям регіону соціально-економічного підприємства. Зичимо керівництву аеропорту та області нарощувати обсяги авіаперевезень, покращувати інфраструктуру аеропорту для залучення нових авіакомпаній!

Прес-служба ААУЦА


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetОригинальные подарки авиационной тематики


Перепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено