Дата: 03-04-19 10:28

WIZZ AIR ВІДНОВЛЮЄ ВИКОНАННЯ РЕЙСУ КИЇВ-ЛЮБЛІН

Wizz Air, авіакомпанія, яка найшвидше розвивається в Європі, та провідний лоу-кост авіаперевізник України, сьогодні рада повідомити про відновлення виконання рейсів за сезонним маршрутом Київ-Люблін (Польща). У цьому літньому сезоні перший рейс буде виконано 30 червня. Українські пасажири можуть вже планувати свою наступну подорож і бронювати квитки на сайті wizzair.com або через мобільний додаток WIZZ за цінами від 19,99 євро / 609 грн*. 


Фото: @CFTS_UA

Цього літнього сезону річна кількість посадкових місць WIZZ збільшилася до понад 2,6 млн, що становить 58% росту у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. З відновленням виконання рейсу Київ-Люблін, Wizz Air зараз пропонує українським пасажирам 46 маршрутів до 13 країн з України. Завдяки постійному розширенню діяльності Wizz Air перевезла 450 000  пасажирів на своїх лоу-кост маршрутах до/з України протягом перших трьох місяців 2019 р., що становить понад 90% зростання у порівнянні з аналогічним періодом минулого року та робить Wizz Air найбільшим лоу-кост авіаперевізником в Україні.  

Tickets [CPS] UA

Не зважаючи на те, що Люблін, можливо, ще не настільки користується популярністю серед туристів, як Варшава, Гданськ чи Краків, це затишне невелике місто у східній частині Польщі з особливою архітектурою епохи Відродження варте відвідування. Як осередок студентського життя, Люблін може запропонувати туристам безліч цікавих кафе, ресторанів і барів, а серед поціновувачів класичних вистав у театрах і сучасних дійств на вулицях місто вже отримало славу культурного центру. Для прихильників активного відпочинку є чудова можливість відкрити для себе Люблін і його околиці на велосипеді.

                                                    НОВИЙ РЕЙС WIZZ AIR З КИЄВА:

Напрямок

Дні виконання рейсу

Початок виконання рейсу

Ціни від*

Люблін

Понеділок, п’ятниця

30 червня 2019 р.

19,99 євро / 609 грн


Тамара Валуа  (Tamara Vallois), керівник відділу комунікацій Wizz Air, повідомила: «Сьогодні ми раді оголосити про відновлення виконання рейсу з Києва до Любліна. Перельоти за цим маршрутом продовжуватимуть стимулювати розвиток місцевої економіки і туризму в країнах. Ми ще раз підкреслюємо прихильність WIZZ Україні і сподіваємося поділитися іншими позитивними новинами в найближчому майбутньому. Всі пасажири Wizz Air, які планують відвідати Люблін, вже можуть бронювати квитки на сайті wizzair.com за цінами від 609 грн*».  
* В один бік із врахуванням всіх податків та обов’язкових зборів

Прес-служба Wizz Air 

Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetОригинальные подарки авиационной тематики


Перепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено