Дата: 08-04-19 13:00

WIZZ AIR ВИКОНАЛА ПЕРШИЙ РЕЙС З КИЄВА ДО КРАКОВА

Wizz Air, авіакомпанія, яка найшвидше розвивається в Європі, та провідний лоу-кост авіаперевізник України, виконала свій перший рейс з Києва доКракова5 квітня. Пасажири, які планують свої вихідні чи відпустку у Польщі, зараз вже можуть відкривати для себе Краків завдяки зручному розкладу рейсів чотири рази на тиждень, по понеділках, середах, п’ятницях і неділях, і з цінами від 689* грн. Новий маршрут вже став популярним серед українських пасажирів, і перший рейс до Кракова прибув зі 168 пасажирами на борту одного із сучасних літаків Airbus A320. Того ж дня зворотнім рейсом WIZZ до Києва скористалися 159 пасажирів.   


Фото: @ProTur2018

З цим новим сполученням WIZZ пропонує українським пасажирам чудові можливості відкрити друге за величиною місто Польщі. Маючи велику історичну і культурну спадщину, у Кракові є багато визначних місць, вартих відвідування – від Фабрики Шиндлера і музею Аушвіц-Біркенау до численних галерей і соборів. А ті, кого більше цікавить сучасний Краків, можуть розпочати свою подорож містом з атмосферного культурного осередку Казімеж, славетного єврейського району. Прогулянки Ринковою площею з історичним підземним музеєм, який зберігся ще з часів середньовіччя, стануть незабутньою пригодою для всіх прихильників легенд і містичних історій.

Tickets [CPS] UA

З розташуванням четвертого літака Airbus A320 на київській базі, що становить інвестиції до понад USD 400 млн**, Wizz Air продовжує розширювати свою маршрутну мережу в Україні і відкривати нові можливості для доступних подорожей. У 2019 р. WIZZ вже голосила про відкриття 3 нових маршрутів, а також відновлення виконання рейсів з Києва до Любліна, пропонуючи зараз 46 маршрутів до 13 країн з 3 українських аеропортів – Києва, Львова і Харкова.  

НОВИЙ РЕЙС WIZZ AIR З УКРАЇНИ

Маршрут

Дні виконання рейсу

Початок виконання рейсу

Ціни від*

Київ-Краків

Понеділок, середа,

 п’ятниця, неділя

5 квітня 2019 р.

29.99 євро / 689 грн

 

 
Тамара Валуа (
Tamara Vallois), керівник відділу комунікацій Wizz Air, повідомила:«Залишаючись відданою українському ринку, Wizz Air рада розширити свою маршрутну мережу в Києві, пропонуючи українським пасажирам ще більше можливостей для подорожей. Мивіримо, щоновий рейс Wizz Air з Києва до Кракова ще більше стимулюватиме розвиток авіації і туризму цих країн. Завдяки зручному розкладу рейсів та цінам усього від 689 грн*, ми раді запропонувати українцям відкрити для себе цю культурну й історичну перлину Польщі, яку ще часто називають містом королів».  

*В один бік, з урахуванням усіх податків та обов’язкових зборів

** http://www.airbus.com/newsroom/press-releases/en/2018/01/airbus-2018-price-list-press-release.html#media-list-document-document-all_ml_0

Прес=служба Wizz Air


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetОригинальные подарки авиационной тематики


Перепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено