Дата: 08-05-19 16:30

Асоціація «Аеропорти України» (ААУЦА) проводить засідання комітету з авіаційної безпеки (АБ) 16 травня 2019 року в офісі компанії «Роберт Бош Лтд».

Нет описания фото.Адреса заходу: 02152, Київ, проспект Павла Тичини, 1в, Silver Breeze, вхід А, 7поверх.

На засіданні комітету з АБ планується обговорення реалізації положень Державної Програми забезпечення авіаційної безпеки, інших проектів нормативних документів з АБ та опрацьовані рекомендації з практичної допомоги фахівцям, які забезпечують АБ в аеропортах та авіапідприємствах. Буде розглянутий позитивний досвід Латвії щодо впровадження режиму зареєстрованих агентів (забезпечення безпеки вантажів)

На захід запрошені заступники керівників авіапідприємств (аеропортів, авіакомпаній), керівники підрозділів та фахівці, які відповідають за забезпечення авіабезпеки в аівапідприємствах, а також представники Державіаслужби, СБУ, Поліції України, ДФС (митниці).

Запрошуємо до участі у засіданні. 
Для включення до списку прохання направити ПІБ та контактні дані на е-mail: aau.avia@gmail.com, civilaviac@gmail.com,
тел./факс 380-44-339-27-03 .

На данном изображении может находиться: 4 человека, в том числе Петр Липовенко, люди улыбаются, люди стоят и в помещении
На данном изображении может находиться: офис, экран и в помещении
На данном изображении может находиться: ночь и на улице

Прес-служба ААУЦА


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetОригинальные подарки авиационной тематики


Перепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено