Дата: 11-05-19 12:00

Омелян: Про підписання Вільного неба з ЄС, бетонні та платні дороги

Із інтерв'ю LIGA.net Володимира Омеляна

 - Вільне небо з ЄС. Ще кілька років тому це питання постійно обговорювалось. Зараз про нього мовчать. У чому справа?

 - Це була моя перша мрія, коли я став міністром. Мені здавалося, що це найважливіший крок. Мрія поки не збулася, але я сподіваюсь, що таки зможу це зробити. Усе впирається в питання Гібралтару. Брюссель щиро на нашій стороні. Я перевіряв чи не стирчать там українські вуха - вони там не стирчать.

 - Вуха МАУ?

 - (сміється). Там проблематика Єврокомісії. У ситуації, в якій Україна, сьогодні знаходиться і Катар, який теж почав підготовку угоди про вільне небо. Можливо, єдиним вирішенням цього питання є вихід Британії з ЄС. Але він знову відкладений, тому чекаємо.

Tickets [CPS] UA

Про платні та бетонні дороги

 - Що зараз з платними дорогами?

 - Укравтодор готує проект Львів-Краківець і проект Київ-Біла Церква. Ми будемо дивитися на кон'юнктуру ринку, тому що це великі інвестиції і нас турбує окупність проекту та готовність водіїв платити. Поки що ми готуємо проектну документацію.

 - А який наступний крок?

 - Після того ми повинні провести коротке дослідження ринку і знайти потенційних інвесторів готових зайти на тендер. Якщо ми бачимо, що там є дві-три компанії, тоді можемо оголосити сам тендер.

 - А як просувається проект по будівництву бетонних доріг?

 - Бетонні дороги ми почали будувати цього року. Зокрема, це дорога Миколаїв-Кропивницький і частина дороги Дніпро-Київ в Полтавської області. Починаємо обїздну навколо Житомира, в планах бетонна дорога в Івано-Франківській області. Потенційно вивчаємо спорудження невеликих, вузьких бетонних доріг в Карпатському регіоні.

 - Українські заводи залучені?

 - Так, працюють українські бетонні заводи

 - Коли першу дорогу добудують?

 - Ви можете вже протестувати в районі Решетилівки, там відкрито близько 2 км. Це перша дорога такої якості в Україні. ЇЇ гарантія 28 років, враховуючи, що середня гарантія на асфальтні дороги в Україні складає 10 років. Дорогу Миколаїв-Кропивницький почали буквально минулого тижня.


Источник информации: ЛIГАБiзнесIнформ

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено