Дата: 21-05-19 17:51

WIZZ AIR ВІДЗНАЧАЄ ЗНАЧНІ ДОСЯГНЕННЯ:- 15 РОКІВ РОБОТИ І 200 МІЛЬЙОНІВ ПЕРЕВЕЗЕНИХ ПАСАЖИРІВ

Wizz Air, авіакомпанія, яка найшвидше розвивається в Європі, відзначає 15-ту річницю з моменту виконання першого рейсу і перевезення 200 мільйонів пасажирів.

Свій перший рейс Wizz Air виконала 19 травня 2004 року з Катовіце до Лондона Лутон. З того часу авіапарк авіакомпанії розширився до 112 літаків Airbus, включно з інноваційними суднами A321neo, які оснащені двома двигунами Pratt & Whitney GTF і є найефективнішими вузькофюзеляжними авіалайнерами у світі. Ці літаки забезпечують виняткову економію пального, тому, обираючи рейси, які Wizz Air виконує на літаках A321neo, пасажири можуть бути впевненими не лише у найнижчих тарифах, а і в мінімальному впливі авіаперевезень на навколишнє середовище.

У WIZZ є багато досягнень протягом останніх дванадцяти місяців, якими авіакомпанія може пишатися: початок виконання рейсів з Міжнародного аеропорту Відня в Австрії; відкриття Wizz Air UK зі штаб-квартирою у Великобританії з авіапарком, який скоро нараховуватиме одинадцять нових літаків A320 і A321; поповнення свого авіапарку 100-им літаком, представленим в особливій лівреї; відкриття сучасного центру з авіаційної підготовки у Будапешті, який є інвестицією у понад 300 млн євро; запуск рейсів з нової бази у Кракові, Польщі; а також поповнення свого авіапарку двома першими із 256 замовлених літаків Airbus A321neo.  

Tickets [CPS] UA

Протягом 15 років Wizz Air стала авіакомпанією, якій довіряють 200 мільйонів пасажирів. У жовтні 2015 р. послугами WIZZ скористалися 100 мільйонів пасажирів, і знадобилося менш ніж чотири років, щоб подвоїти цю кількість. Wizz Air відзначила це досягнення і разом з командою Міжнародного аеропорту в Катовіце привітала всіх пасажирів на своєму святковому рейсі з Києва, України до Катовіце, Польщі подарунковими ваучерами на суму 200 євро.

Джозеф Вараді (József Váradi) Генеральний директор Wizz Air повідомив: «Ми виконали наш перший рейс у 2000 році з Польщі до Великобританії, і сьогодні, 15 років потому, відзначаємо перевезення 200 мільйонів пасажирів, які скористалися рейсами зі 146 аеропортів у 44 країнах. Беззаперечно, наші люди є найбільшими драйверами такого досягнення. І є ще чотири ключових фактори, які допомогли нам визначитися з нашою стратегічною позицією в Європі. Завдяки лоу-кост бізнес-моделі ми стали лідерами за витратами, а також однією з найкращих авіакомпаній в Європі. Наше лідерство і пропозиція авіаперевезень у регіоні Центрально-Східної Європи дають нам унікальну перевагу роботи на ринку, де ми прагнемо зробити авіаподорожі доступними для кожного і не конкуруємо за пасажирів інших авіакомпаній. Ми замовили понад 250 літаків A321neo, які є цінним внеском та інноваційним рішенням для WIZZ і які забезпечуватимуть найнижчими операційними витратами, мінімальним негативним впливом на навколишнє середовище, низьким рівнем шуму і викидів оксидів азоту. Крім цього, у нашому колективі і команді керівників представлені понад 50 національностей, а це дійсно забезпечує глобальне бачення, дає здатність приймати зважені рішення і швидко адаптуватися до навколишніх змін. Я дякую нашим клієнтам, партнерам, і звісно, команді WIZZ за їхню довіру і підтримку протягом цих 15 років і можу без сумнівів стверджувати, що наступні 15 років будуть ще більш цікавими і захопливими». 

Прес-служба  Wizz Air


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено