Дата: 28-05-19 12:13

АВІАКОМПАНІЯ JONIKA ВІДКРИВАЄ НОВИЙ НАПРЯМОК З АЕРОПОРТУ «ЛЬВІВ» У АФІНИ

Українська авіакомпанія Jonika з 21 липня відкриває нове регулярне авіасполучення у ДП МА «Львів» ім. Данила Галицького – рейс у столицю Греції Афіни.

На данном изображении может находиться: небо, на улице и природа

Переліт виконуватимуться щонеділі, виліт зі Львова о 16:10, приліт в Афіни о 18:40. У зворотному напрямку виліт з Афін о 12:50, прибуття до Львова о 15:20.Авіаквитки вже у продажу на сайті авіакомпанії (jonika.com.ua), а також на сайтах онлайн-агентств. Вартість квитка – від 139,11 євро. Рейси будуть виконуватися до 15 вересня.

За інформацією на офіційній сторінці перевізника, флот компанії складається з двох літаків Boeing 737. Також зазначається, що авіакомпанія пропонує авіаквитки за цінами, не вищими від конкурентів, але з безоплатною нормою багажу від 25 кг та безоплатним харчуванням.

Авіакомпанія вже виконує регулярні рейси з аеропортів Борисполя і Жулян у Грецію, а чартерні – в Туреччину, Чорногорію, Албанію і Болгарію.

Прес-служба аеропорту "Львів"

 

Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено