Дата: 28-05-19 12:22

МЕРЕЖА WOG CAFE РОЗПОЧИНАЄ СПІВПРАЦЮ З АЕРОПОРТОМ «ЛЬВІВ»

 26 травня, компанія WOG відкрила новий заклад у Міжнародному аеропорту “Львів” імені Данила Галицького. Заклади мережі вже представлені у двох столичних аеропортах та користуються популярністю, що доводить потребу в присутності закладів такого формату в транспортних хабах України.

На данном изображении может находиться: в помещении

Кафе у Львівському аеропорту розташовано навпроти шостого гейту на третьому поверсі Терміналу «А» в зоні вильоту міжнародних рейсів та працює в режимі 24/7. Загальна площа закладу становить 155 кв.м. і розрахована на 40 посадкових місць. 

Пасажирам пропонують широкий вибір кавових напоїв, соків і фрешів, різноманітних страв та десертів. У меню закладу – перші страви, комплексні сніданки, салати, фреш-сендвічі, лаваші, хот-доги, круасани, мафіни, профітролі, пончики, тістечка, торти, чізкейки та багато іншого. Загалом меню містить понад 60 найменувань страв та напоїв. Ціни – демократичні. Значну частину представленого асортименту можна придбати у форматі «to go», який дозволяє кожному пасажиру взяти з собою їжу та напої на борт літака. 

У новому закладі, як і в усіх WOG CAFE, діє програма лояльності PRIDE. 

«Звісно ж, основним напрямком діяльності аеропорту є залучення нових авіакомпаній та відкриття нових рейсів. У цьому плані аеропорт «Львів» швидко прогресує та стає все більш популярним серед пасажирів. Минулого року ми обслужили 1,6 млн осіб. Відтак, наявність такої великої кількості людей, які нам довіряють, спонукає також працювати над розвитком інфраструктури неавіаційного обслуговування пасажирів, створення для них комфортних та затишних умов перебування. Йдеться про додаткові кав’ярні, ресторани, магазини, дьюті-фрі, парковки. І ми радіємо приходу нових серйозних гравців у цій царині не менше, аніж іншим здобуткам. Адже за цим стоїть велика праця, як наших партнерів, так і фахівців аеропорту. Ми тішимося, що цей бізнес набуває популярності і вже з’являється здорова конкуренція: пасажир отримує можливість вибору харчування і напоїв за якістю та ціною, так само, як і авіакомпаній – за традиційною чи лоу-кост моделлю. Тому, ми вітаємо мережу WOG CAFE, одного з лідерів на ринку, що має серйозні напрацювання у сфері обслуговування подорожуючих, у нашій дружній великій родині. І запрошую усіх наших пасажирів відвідати та належно оцінити цей заклад, - прокоментувала Генеральний директор ДП «МА «Львів» імені Данила Галицького» Тетяна Романовська.

Прес-служба аеропорту "львів"


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено