Дата: 03-07-19 09:46

WIZZ AIR ЗАПРОШУЄ УСІХ БАЖАЮЧИХ ДО ПРОГРАМИ З ПІДГОТОВКИ ПІЛОТІВ У ЛЬОТНІЙ АКАДЕМІЇ

Wizz Air, найбільшийлоу-кост авіаперевізник Центральної і Східної Європи, і одна з авіакомпаній Європи, які найшвидше розвиваються, сьогодні повідомила, що після успішного запуску льотної академії у 2017 році пропонує нову системувідстрочених платежів для всіх, хто зацікавлений в отриманні ліцензії пілота транспортної авіації ATPL(A). Перші кадети льотної академії Wizz Air, яка пропонує молодим кандидатам без льотного досвіду або з невеликим льотним досвідом унікальну можливість отримати ліцензію комерційного пілота з перспективою роботи пілотом в Wizz Air, закінчують навчання і готуються до тренінгу з кваліфікаційної перевірки.

Изображение
Фото: @nztvnews

Для того, щоб підтримати якомога більше кандидатів і здійснити їхні мрії стати пілотами, Wizz Air пропонує майбутнім кадетам нову системувідстрочених платежів, яка передбачає, що з усієї суми 61460 євро за отримання ліцензії пілота транспортної авіації ATPL(A) вони зобов’язані зробити початковий внесок авансом у розмірі 13 950 євро, а решту суми виплачують частинами протягом перших років роботи пілотом Wizz Air. Окрім запуску нової системи оплати, авіакомпанія також відкриває двері своєї льотної академії кандидатам на навчання з багатьох інших країн, щоб здійснити мрії ще більшої кількості авіаційних ентузіастів.

кепка синяя, принт самолетІнтегрована програма навчання складається з 750 годин наземної підготовки, 60 годин навчання на тренажерах і 145 годин льотної підготовки протягом курсу тривалістю 17-21 місяців на базі одного з найбільш досвідчених партнерів Wizz Air з льотної підготовки. Протягом цього часу кадети отримують необхідні знання і розвивають свої навички, необхідні для початку їхньої кар’єри пілота Wizz Air і підтримки подальшого розширення діяльності авіакомпанії.

Кадети, які успішно закінчують програму з підготовки пілотів Wizz Air, можуть брати участь в інших навчальних програмах і тренінгах WIZZ, що дає їм потім змогу літати в якості другого пілота. 

Wizz Air пропонує своїм пілотам можливість швидкого і постійного кар’єрного розвитку. Після двох років роботи в авіакомпанії другими пілотами кадети можуть подавати документи на позицію старшого другого пілота. І після ще двох років роботи вони вже можуть проходити програму з підвищення кваліфікації і ставати командирами літаків Airbus A320/A321 і A321neo.

Більше інформації можна дізнатися на сайтіpilot-academy.wizzair.com.

WIZZ також пропонує кандидатам можливість зустрічі з командою льотної академії Wizz Air індивідуально під час одного із Днів відкритих дверей.

НАЙБЛИЖЧІ ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ЛЬОТНОЇ АКАДЕМІЇ WIZZ AIR *

13 липня

27 липня

3 серпня

10  серпня

31 серпня

Варшава

Будапешт

Київ

Бухарест

Скопє

Courtyard by Marriott Warsaw Airport

Готель Mercure Budapest Korona

IBIS Kiev City Center

Vienna House Easy Airport Bucharest

Готель Skopje Marriott

Початок о:
17:00 

Початок о:
17:00

Початок о:
14:00 і 18:00

Початок о:
17:00

Початок о:
14:00 і 18:00

Реєстрація: https://bit.ly/2KmUreN 

Реєстрація: https://bit.ly/2XTjEQS 

Реєстрація: https://bit.ly/2N2J51M 

Реєстрація: https://bit.ly/31CpwR0 

Реєстрація: https://bit.ly/2wYQtA9 

Дідерік Пен (Diederik Pen), Виконавчий віце-президент і головний операційний директор Групи Wizz Air повідомив: “Ми раді представити оновлену систему відстрочених платежів для учасників льотної академії Wizz Air, а також розширити програму до більшої кількості країн, щоб допомогти втілити в життя мрії ще більшої кількості людей. Тому авіакомпанія продовжує розширювати свій авіапарк і маршрутну мережу протягом наступних років, тому у випускників льотної академії буде можливість будувати і розвивати кар’єру з WIZZ з можливістю подальшого росту всередині компанії».

Прес-реліз Wizz Air


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено