Дата: 04-07-19 14:19

WIZZ AIR ВІДНОВЛЮЄ ВИКОНАННЯ РЕЙСІВ ДО ЛЮБЛІНА

Wizz Air, авіакомпанія, яка найшвидше розвивається в Європі, та провідний лоу-кост авіаперевізник України, відновила виконання рейсів з Києва до Любліна. Вже з 30 червня українські пасажири можуть легко планувати свої подорожі до ще одного міста в Польщі завдяки зручному розкладу рейсів WIZZ по середах і неділях і цінами від 479 грн*.

З відновленим сполученням з Києва до ЛюблінаWizz Air дає можливість тим українцям, які ще не були в цьому місті східної Польщі, відкрити для себе його визначні місця, дружню атмосферу і смачну кухню, а тим, хто вже побував – дарує чудову нагоду повернутися. Окрім цього, Люблін здатне запропонувати кожному щось своє. Це невелике, але затишне місто може стати чудовим напрямком для сімей з дітьми завдяки цікавим місцям і розвагам під відкритим небом – паркамMagiczne ogrody і Zoom Natury Recreation Park. А пропонуючи різноманітні фестивалі, незвичайні бари і кафе, Люблін точно буде приємним відкриттям для своїх молодих відвідувачів. 

кепка синяя, принт самолетРазом із цим відновленим рейсом до Любліна Wizz Air зараз пропонує перельоти за 30 напрямками з Києва. Постійне розширення діяльності WIZZ сприяло перевезенню близько900 000пасажирів на своїх рейсах до/з України протягом перших 5 місяців 2019 року, що майже вдвічі більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року та робить Wizz Air найбільшим лоу-кост авіаперевізником в Україні.     

ВІДНОВЛЕННЯ РЕЙСУ WIZZ AIR З КИЄВА:

Напрямок

Дні виконання рейсів

Початок виконання рейсів

Ціни від*

Люблін

Середа, неділя

30 червня

17, 49 євро / 479 грн

Пауліна Госк (Paulina Gosk), менеджер з корпоративних комунікацій Wizz Air повідомила: «Wizz Air залишається відданою українському ринку і рада повідомити про відновлення рейсу з Києва до Любліна, пропонуючи українським пасажирам ще більше можливостей для подорожей. Ми віримо, що виконання перельотів за цим маршрутом сприятиме розвитку регіональної економіки і туризму двох країн. А завдяки зручному розкладу і цінам від 479* грн українці тепер можуть відкривати для себе приховану перлину Польщі». 

* В один бік із врахуванням всіх податків та обов’язкових зборів

Прес-служба WizzAir 


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено