Дата: 02-08-19 16:52

WIZZ AIR СЕРЕД ТОП-10 НАЙБЕЗПЕЧНІШИХ АВІАКОМПАНІЙ СВІТУ

Wizz Air, одна з європейських авіакомпаній, які найшвидше розвиваються, і провідний лоу-кост авіаперевізник у Центральній і Східній Європі, визнана однією із 10 найбезпечніших лоу-кост авіакомпаній 2019 року у світі згідно з оцінкою агенції AirlineRatings.com.

Изображение
Фото: @nashkiev

В основі оцінки AirlineRatings.com комплексний аналіз факторів, включно з: результатами аудиту, проведеного керівними і галузевими органами авіації; оцінкою державними органами; реєстраційними даними аварій та серйозних інцидентів; прибутку; ініціатив з безпеки; віком авіапарку. Визнання одним зі світових топ-10 найбезпечніших лоу-кост авіаперевізників є великим досягненням і ще раз підтверджує правильність визначеної стратегії Wizz Air, згідно якої безпека є безумовним пріоритетом для авіакомпанії.    

Авіапарк Wizz Air один із найсучасніших у світі – він складається зі 115 літаків Airbus A320, A321ceo і Airbus A321neo із середнім віком 4,7 років. Окрім цього, авіакомпанія продовжує і далі розширювати свій флот і вже замовила найбільш ефективні вузькофюзеляжні авіалайнери A321neo. Wizz Air працює з провідними партнерами з технічного обслуговування, щоб підтримувати свій молодий і сучасний авіапарк літаків у належному стані. З початку виконання рейсів у 2004 р. WIZZ присвятила значну частину свого часу і ресурсів на те, щоб забезпечити і пересвідчитися, що культура безпеки, процедури з безпеки, а також тренінги і підготовка персоналу відповідають світовому рівню. Авіакомпанія відкрила новий  центр з авіаційної підготовки, який є одним із найсучасніших в Європі і оснащений двома комплексними пілотажними тренажерами серії Airbus A320 CAE 7000XR, сучасним тренажером з відпрацювання дій в умовах надзвичайних ситуацій компанії TFC, а також пожежним тренажером V9000 Commander компанії Flame Aviation. Це інтегрован
ий центр, де проводяться спеціальні тренінги і навчання для пілотів і членів екіпажу.  

Wizz Air продовжує надавати українським пасажирам можливості для доступних подорожей, пропонуючи перельоти за 46 маршрутами до 13 європейських країн за цінами від 289 грн*. Постійне розширення діяльності WIZZ сприяло перевезенню близько 1,3 млн пасажирів на своїх рейсах до/з України протягом перших 7 місяців 2019 року, що майже вдвічі більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року та робить Wizz Air найбільшим лоу-кост авіаперевізником в Україні.     

Дідерік Пен (Diederik Pen), Виконавчий віце-президент і головний операційний директор Wizz Air повідомив: “Безпека завжди була і залишається безумовним пріоритетом Wizz Air, і ми пишаємося бути однією з 10 найбезпечніших авіакомпаній світу. Цей рейтинг ще раз підтверджує, що ми на вірному шляху, і 7-зіркову оцінка безпеки від AirlineRatings.com, яку Wizz Air отримала в минулому році, є повністю заслуженою. Окрім цього, ми залишаємося відданими нашим пасажирам і пропонуємо доступні можливості для подорожей по всій мережі Wizz Air з понад 650 маршрутів за 147 напрямками у 44 країнах». 

Прес-служба Wizz Air


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено