Дата: 06-08-19 13:21

airBaltic підвищує пропускну спроможність на маршруті Одеса – Рига

Рига. Починаючи з 6 серпня, латвійська авіакомпанія airBaltic збільшує пропускну спроможність та рівень комфорту пасажирів на своєму маршруті з Одеси до Риги, пропонуючи новий, більш просторий і комфортний літак Airbus A220-300.

До цього часу рейси між двома містами здійснювали літаки Boeing 737 та Bombardier Q400 NextGen. Зміна типу літака, а також збільшена кількість рейсів до семи на тиждень, запропонують більше комфорту для пасажирів, а також збільшать загальну кількість місць за маршрутом. З моменту перезапуску рейсів у квітні цього року airBaltic вже значно збільшила кількість місць до Одеси на 147% порівняно з 2018 роком, і планує додаткове зростання на 20% у 2020 р.

Tickets [CPS] UA

Мартін Гаус, головний виконавчий директор airBaltic: «Наш стратегічний план полягає в тому, щоб впродовж наступних кількох років запровадити флот одного типу, таким чином буде мінімізовано складність різноманітного флоту і ми виграємо від додаткової ефективності літака Airbus A220-300, який буде єдиним реактивним літаком у флоті компанії airBaltic з 2023 року. Це дозволить все більшій кількості людей, також в Україні, насолоджуватися чудовим досвідом польотів на новому літаку, починаючи з серпня 2019 року. Вже кожен другий пасажир airBaltic подорожує нашим абсолютно новим літаком Airbus A220-300».

airBaltic – це оператор, що почав використовувати найсучасніший літак Airbus A220-300 (попередній був Bombardier CS300), який авіакомпанія щоденно експлуатує з 2016 року. Поки що airBaltic отримала 19 літаків Airbus A220-300 із усіх замовлених, а цього року приєднаються ще три нові літаки.

Airbus A220-300 пропонує чудові польоти з такими перевагами для пасажирів, як ширші крісла, більші вікна, більше місця для ручної поклажі в салоні, покращені туалети та багато іншого. Новий літак також значно тихіший – рівень шуму зменшено в чотири рази. Більше того, на сьогодні це найбільш екологічний комерційний літак у світі, оскільки це перший літак, який має прозору декларацію про вплив на навколишнє середовище впродовж циклу експлуатації, сприяючи зменшенню викидів CO2 та NOX на 20% та 50% відповідно. Крім того, економія палива досягла 22%. Зокрема, Airbus A220-300 забезпечує дуже високі коефіцієнти використання. Наші літаки Airbus A220-300 вже виконали  до 18 блок-годин на день.

Маршрут 

Частота польотів 

Дата початку 

Ціна *, 

Базова 

Ціна *, 

Преміум 

Ціна *, 

Бізнес 

Київ - Рига

24 рейси на тиждень

Діє

59 EUR

101 EUR

409 EUR

Одеса - Рига

7 рейсів на тиждень

1 квітня 2019 р.

79 EUR

129 EUR

499 EUR

Львів - Рига

4 рейси на тиждень

2 квітня 2019 р.

49 EUR

115 EUR

399 EUR

*Найнижчий тариф (в одну сторону), включаючи податки, комісії та плату за послуги, на www.airBaltic.com, залежно від наявності. 

airBaltic забезпечує багато щоденних рейсів між Києвом та Ригою, а також літні сезонні маршрути з Одеси та Львова до Риги. Кількість пасажирів, яких було перевезено компанією airBaltic на маршрутах України, за перші шість місяців 2019 року збільшилася на 51%. Більше половини з них – це пасажири, які подорожують до Скандинавії, Німеччини, Прибалтики та Росії, і не тільки. Українці користуються базовими та додатковими послугами компанії airBaltic – здають багаж, бронюють місця та замовляють їжу, що входить у першу трійку послуг. 

Прес-служба компанії airBaltic: 


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено