Дата: 06-08-19 15:05

Wizz Air та аеропорт “Одеса” анонсують початок співпраці з 6 нових напрямків

 

Сьогодні, 06 серпня, Міжнародний аеропорт "Одеса" та авіакомпанія "Wizz Air" провели спільну прес-конференцію з нагоди початку своєї співпраці.

У прес-конференції взяли участь директор ТОВ "Міжнародний аеропорт "Одеса" Павло Прусак., директор з маркетингу та коммерції ТОВ "Міжнародний аеропорт "Одеса" Вячеслав Чеглатонєв, директор департаменту культури та туризму Одеської міської ради Тетяна Маркова, а також менеджер з корпоративних комунікацій Wizz Air Пауліна Госк.

Під час прес-конференції представниця авіакомпанії анонсувала відкриття 6 нових напрямків з аеропорту “Одеса”: Будапешт, Братислава, Берлін, Вроцлав, Гданськ, Катовіце. 

Пауліна Госк, менеджер з корпоративних комунікацій компанії Wizz Air повідомила: “Сьогодні ми відзначаємо важливу подію, додаючи четвертий аеропорт до маршрутної лоукост мережі в Україні та пропонуючи 7 нових напрямків з Одеси та Львову. Від сьогодні завдяки зручному розкладу рейсів WIZZ за цінами від 429* грн, наші українські пасажири можуть з легкістю відправитися у подорож з Одеси до Будапешту, Братислави, Кракова, Гданська чи Вроцлава”.

Tickets [CPS] UA “Вітаємо нашого партнера Wizz Air в Одесі. Відкриваючи ще більше можливостей для наших пасажирів як у туристичній, так і у сфері освіти та підприємництва, ми з нашим європейським партнером, анонсуємо 6 нових напрямків, которі стартують уже з осені”, —  відзначив Павло Прусак.

Розклад анонсованих рейсів виглядатиме наступним чином: 

  • Одеса-Вроцлав

З 01 листопада щопонеділка та щоп'ятниці;

  • Одеса-Берлін

З 02 листопада щовівторка та щосуботи;

  • Одеса-Будапешт

З 02 листопада щосереди та щонеділі и воскресеньям;

  • Одеса-Гданськ

З 02 листопада щовівторка та щосуботи;

  • Одеса-Катовіце

З 02 листопада щовівторка та щосуботи;

  • Одеса-Братислава

З 03 листопада щосереди та щонеділі.

Прес-служба аеропорту "Одеса"


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено