Дата: 09-08-19 12:29

Як розвиватиметься система підготовки дистанційних пілотів БПС. Запрошуємо до експертної дискусії

Державіаслужба підготувала Зелену книгу «Професія майбутнього: розбудова системи підготовки дистанційних пілотів БПС», щоб стимулювати та організувати професійну дискусію, результати якої впливатимуть на формування публічної політики. Ми маємо на меті сформувати спільний погляд на проблеми та можливості у сфері експлуатації безпілотних повітряних суден, а також знайти точки дотику між державними органами та зацікавленими сторонами.

Відповіді на питання, що наведені в кінці книги, та коментарі надсилайте на електронну адресу Iryna.Kustovska@avia.gov.ua або заповнюйте Google-форму за посиланням.

 

Подаруйте собі Париж!
Авіаквитки з Києва до Парижу віл 1793 UAH 

Зелена книга (green book, green paper) – документ, що окреслює проблематику певної сфери, або ринку в цілому, на вирішення якої планується спрямувати відповідну публічну політику. Це також інструмент європейської практики залучення громадян та заінтересованих сторін до обговорення актуальних проблем ринку та пошуку шляхів їх вирішення.

Green Book remote pilots

Інформація Державіаслужби


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено