Дата: 12-08-19 17:47

Завжди позитивне враження після ознайомлення з інноваційними технологіями, методами управління та контролю в авіаційній діяльності.

На запрошення керівництва компанії «Kilfrost Europe NV» - учасника Асоціації «Аеропорти України» цивільної авіації (ААУЦА) делегація ААУЦА  на чолі з президентом П.Липовенко 06.08.2019р. відвідала термінал з виробництва протиожеледних рідин в м. Антверпен (Бельгія).

На изображении может находиться: 4 человека, в том числе Петр Липовенко, люди стоят, обувь и в помещении

Оскільки учасники делегації, а це - представники аеропортів: Одеси, Запоріжжя, Харкова, були вперше на такому виробництві, здивувань було багато, навіть  те, що виробництво знаходиться на території морського порту «Антверпен», де чітко забезпечена та функціонує логістика з постачання компонентів та відправок готової продукції усіма видами транспорту (водний, залізничний, авто).

Саме виробництво основане на новітніх  сучасних технологіях, повністю автоматизовано, сертифіковане за вимогами Європейського законодавства, Європейською агенцією з безпеки польотів (EASA). Хімічне виробництво не таке уже і просте, потребує високого рівня безпеки та контролю, а тим більше при таких потужностях - біля 750 тис. літрів за добу при зберіганні десятків млн. літрів готової продукції та компонентів.

Особливу увагу СЕО компанії приділяє контролю якості продукції, для чого створена сучасна лабораторія, яка укомплектована сучасним інноваційним  обладнанням. Із усієї кількості персоналу, а їх з менеджментом всього 75 осіб - 45 працює в управлінні процесами та забезпечує контроль якості при умові цілодобової роботи.

На думку учасників делегації така компанія, як «Kilfrost Europe NV» заслуговує на довіру.

На изображении может находиться: в помещении
На изображении может находиться: 8 человек, в том числе Петр Липовенко, люди улыбаются, люди стоят и на улице

Прес-служба ААУЦА


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено