Дата: 14-08-19 18:32

Краще один раз побачити ніж декілька разів почути

Під час перебування делегації Асоціації «Аеропорти України» ЦА (ААУЦА) в Бельгії за сприяння керівництва Ради Аеропортів Європи (АСІ) відбулась зустріч з СЕО аеропорту м. Брюссель.

На изображении может находиться: 6 человек, в том числе Петр Липовенко, люди улыбаются, люди стоят

На заході були присутні менеджери аеропорту різного рівня, які організовують та контролюють роботу усіх підрозділів аеропорту та суміжних структур. В презентації діяльності аеропорту були відображені: форми власності аеропорту, його організаційна структура, мастер та бізнес плани розвитку на 10-річний період. Одна із основних новинок, яка на сьогодні впроваджена тільки в Brussels Airport  - це оперативно координаційний центр управління функціонуванням аеропорту - АРОС, де зібрані представники усіх підрозділів які співпрацюють при підготовці та організації обслуговування в аеропорту (аеропорт, авіакомпанії, аеронавігація, авіаційна безпека, хендлінгові компанії, паливо-заправні компанії, аварійно-рятувальні підрозділи, поліція, міграційна та митна служби, медицина та інші) всього близько 45 чоловік зі своїми інформаційними планами, ресурсами.

Учасники делегації ознайомились з діяльністю та обладнанням центра, поспілкувались безпосередньо з персоналом та керівництвом зміни.

Сьогодні, за прикладом Brussels Airport, такі центри створюються у всіх аеропортах Європи та світу.

Також учасники делегації безпосередньо ознайомились з організацією ді-антиайсінгових процесів в аеропорту.

Менеджери відповіли на питання, які рідини та спецтехніка використовуються в аеропорту, в яких місцях проводиться обробка ПС, як і хто збирає відпрацьовану рідину, як вона утилізується та регенерується.

Було дуже повчально та корисно за що учасники дуже вдячні ААУЦА, АСІ та менеджерам Brussels Airport .

Жаліємо, що не усі аеропорти та хендлінгові компанії знайшли можливість делегувати своїх представників. Перед  осінньо-зимовим періодом та для перспективи подальшого розвитку це так необхідно.

На изображении может находиться: люди сидят, экран, офис, стол и в помещении
На изображении может находиться: 9 человек, в том числе Петр Липовенко, люди улыбаются, в помещении
На изображении может находиться: 5 человек, люди улыбаются, люди сидят, стол и в помещении
На изображении может находиться: 9 человек, в том числе Петр Липовенко, люди улыбаются, люди стоят, небо и на улице

Прес-служба ААУЦА


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено