Дата: 31-08-19 16:30

Wizz Air отримала останній Airbus A321ceo

Wizz Air, одна з авіакомпаній Європи, які найшвидше розвиваються, та провідний лоу-кост авіаперевізник у Центральній і Східній Європі, сьогодні відзначає важливу подію – поставку останнього нового літака Airbus A321ceo з реєстраційним номером HA-LTI.

Це вже 119-е повітряне судно в авіапарку Wizz Air, і останнє, оснащене нинішньою моделлю двигунів. Від сьогодні кожний новий поставлений літак Airbus буде оснащений ультра-сучасними і ефективними двигунами «нео», які підтверджують звання Wizz Air однієї з найекологічніших авіакомпаній.

Завдяки замовленню Airbus A321ceo WIZZ стала найбезпечнішим авіаперевізником, який найшвидше розвивається в Європі, і має найнижчий рівень витрат у галузі. Двигуни нового покоління і еталонний дизайн салону забезпечують 20% економії витрат на пальне. Особливістю повітряних суден A321neo є екологічність, зменшення рівня шуму і рівня викидів CO2 на 50% у порівнянні з літаками попередніх поколінь. A320neo, а також інші літаки цього сімейства оснащені останніми технологіями і є найефективнішими у світі вузькофюзеляжними літаками.  

Футболка, коллаж из жизни авиаторов, UAЗараз авіапарк Wizz Air складається зі 119 літаків (72 A320ceo, 41 A321ceo та 6 A321neo), і замовлення 273 нових A320neo, A321neo та A321neo XLR робить авіакомпанію найбільшим замовником літаків такої серії. З поставками усіх замовлених повітряних суден флот WIZZ складатиметься з 300 літаків, які перевозитимуть 100 мільйонів пасажирів щороку і роботу яких забезпечуватимуть 10 000 професіоналів. Також очікується поставка 20 літаків A321XLR, які дадуть змогу авіакомпанії виконувати 7-8 годинні перельоти з тією ж ефективністю, як і на коротших маршрутах. З перельотами підвищеної дальності Wizz Air зможе розширювати свою маршрутну мережу і сполучати ті напрямки, які наразі недоступні.

Серед авіакомпаній з авіапарком, який складається щонайменше зі 100 літаків, Wizz Air є четвертим у світі авіаперевізником з найсучаснішим авіапарком, а також має найсучасніший флот серед лоу-кост авіаперевізників із середнім показником віку літаків 5,43 років – згідно з останніми даними швейцарської служби збору інформації серед авіаперевізників CH-AVIATION. Сучасний авіапарк WIZZ, який постійно підтримується у гарному стані, відіграє ключову роль у визнанні Wizz Air однією з топ-10 найбезпечніших лоу-кост авіаперевізників 2019 року – відповідно до оцінки агенції AirlineRatings.com.

Завдяки такому авіапарку з літаками, які є найбільш ефективними вузькофюзеляжними повітряними суднами, Wizz Air також визнана найекологічнішою авіакомпанією Європи з показником викидів CO2 у червні 2019 р. 57,3 г з розрахунку на пасажиро-кілометр. Протягом останніх років ці дані мають тенденцію до постійного зменшення, і Wizz Air має намір зменшити викиди CO2 на 34% до 2030 р.

Дідерік Пен, Виконавчий віце-президент і головний операційний директор Групи Wizz Air повідомив: «Ми раді сьогодні вітати поставку останнього літака A321ceo. Ці повітряні судна відіграють важливу роль в історії Wizz Air і допомогли нам стати однією з найекологічніших і найбезпечніших авіакомпаній в Європі, які найшвидше розвиваються, з найнижчим рівнем витрат. Більше того, кожний наступний літак сімейства Airbus A320, який ми отримуватимемо, буде оснащений одними з найбільш ефективних і екологічних двигунів, розроблених сьогодні в авіації. Тому ми продовжуватимемо пропонувати високоякісні перельоти за низькими цінами, при цьому постійно зменшуючи вплив на навколишнє середовище. Сподіваємося вже зовсім скоро вітати пасажирів Wizz Air на борту наших сучасних літаків».

Прес-служба Wizz Air


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено.
Позиция администрации может не совпадать с мнениями авторов, публикующих статьи.