Дата: 04-09-19 13:14

WIZZ AIR ОГОЛОСИЛА ПРО 24-ГОДИННИЙ РОЗПРОДАЖ КВИТКІВ

20%* ЗНИЖКИ НА ВСІ РЕЙСИ, ЗАБРОНЬОВАНІ 4 ВЕРЕСНЯ 2019 РОКУ

Wizz Air, авіакомпанія, яка найшвидше розвивається в Європі, а також провідний лоу-кост авіаперевізник в Україні, оголосила про 20%* знижки на всі рейси, заброньовані сьогодні на сайті wizzair.com або через мобільний додаток WIZZ.

Попереду ще декілька теплих днів, але в українських пасажирів WIZZ є можливість продовжити літо або купити квитки на вже давно омріяний напрямок в Європі, адже період подорожі у разі бронювання необмежений.

В яку наступну подорож ви б відправилися: можливо, до Північної Греції та її культурної столиці – Салоніків, чи у Лейпциг (Німеччину), місто музики, фестивалів і ярмарків? З цінами від 289 грн** зараз ідеальний час, щоб обрати місто і зробити бронювання на один із 53 напрямків Wizz Air у 13 країн, доступних з України, включно з нещодавно оголошеними маршрутами з Одеси до Будапешта, Берліна Шенефельда, Гданська, Вроцлава, Катовіце і Братислави, а також зі Львова до Кіпру.   

Футболка, коллаж из жизни авиаторов, UAПОДАРКИ с принтом авиационной тематики--->>>

* Знижка 20% застосовується до тарифів з урахуванням податків і обов’язкових зборів, але без урахування адміністративного збору. Пропозиція дійсна 4 вересня 2019 р. від 00:00 до 23:59 за центральноєвропейським часом (CET) і застосовується до всіх рейсів. Період подорожі необмежений. Ціна дійсна лише для бронювання через веб-сайт wizzair.com або мобільний додаток WIZZ.
**Ціна в один бік з урахуванням податків і обов’язкових зборів.

Прес-служба Wizz Air


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено.
Позиция администрации может не совпадать с мнениями авторов, публикующих статьи.